Witaj, Logowanie  Rejestracja
R E K L A M A

Kategorie grup : Praca

Kategorie

Ostatnia dyskusja

Powrót po macierzyńskim/wychowawczym

Powrót po macierzyńskim/wychowawczym

Witam :) Za miesiąc wracam do pracy. Niestety wiem, iż już szykują się pewne zmiany. Słyszałam, iż wiele kobiet po powrocie z urlopów macierzyńskich i wychowawczych są zwalniane, pracodawcy szukają znajdują obojętnie jaki powód aby uświadomić nam, iż nie spełniamy jego oczekiwań. Mam nadzieję, iż małą liczbę kobiet to spotkało. Przecież pracodawcy to też min KOBIETY. Piszcie drodzy jeżeli chcecie rozwinąć ten temat :)
Data utworzenia: czwartek, 20 maja 2010
Osób: 5 Postów: 0 Komentarz: 1
dr  House

dr House

kto lubi i ogląda dr Housa
Data utworzenia: środa, 03 lutego 2010
Osób: 10 Postów: 1 Komentarz: 1
W POSZUKIWANIU PRACY

W POSZUKIWANIU PRACY

Kryzys - wszędzie się to słyszy. Mam nadzieję, że nas nie dotnie, ale niestety wiele młodych mam zostaje nagle na lodzie. Redukcja etatów, grupowe zwolnienia, cięcia kosztów. Kiedy nagle zostajemy bez pracy wali się świat, bo kto dzisiaj chce przyjąć kobietę, która ma małe dziecko? Przecież ciągle będzie chory, często na zwolnieniu...ale bez pracy,a co za tym idzie bez pieniędzy nie ma możliwości funkcjonować. Poradźmy sobie nawzajem jak ją znaleźć i gdzie
Data utworzenia: niedziela, 31 stycznia 2010
Osób: 12 Postów: 6 Komentarz: 1
Pracujące mamy

Pracujące mamy

Należycie do tych mam, które chcą połączyć pracę zawodową z rodziną? To przyłączcie się do tej grupy i porozmawiajcie o swoich doświadczeniach z innymi pracującymi mamami.
Data utworzenia: wtorek, 29 grudnia 2009
Osób: 10 Postów: 11 Komentarzy: 2

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet