Witaj, Logowanie  Rejestracja
R E K L A M A

KONKURS TRUSKAWKOWE CIASTKO

Temat rozpoczęty przez borys, w dniu 18 kwietnia 04:59
WITAM MOJA CÓRKA MA 6 LAT JEJ JEDNĄ Z ULUBIONYCH BAJEK JEST TRUSKAWKOWE CIASTKO UWIELBIA WSZYSTKIE ODCINKI TEJ CIEKAWEJ KOLOROWEJ BAJKI LECZ NAJBARDZIEJ UTKWIŁ JEJ ODCINEK KIEDY UKOCHANE ZWIERZĄTKA KEPSIK I KREMÓWKA ZGUBIŁY SIĘ DLATEGO,ŻE TRUSKAWKOWE CIASTKO NIE MIAŁO CZASU NA ZABAWĘ,LECZ ZNAJOMI TRUSKAWKOWEGO CIASTKA POSTANOWILI JEJ POMÓC W POSZUKIWANIU JEJ PUPILÓW OCZEWISCIE JAK KAŻDY ODCINEK TEJ BAJKI DOBRZE SIĘ KOŃCZY I ZWIERZĄTKA ZNALEŻLI SIE,BYLI SCHOWANI W DZIURZE ZIEMI TRUSKAWKOWE CIASTKO BYŁO SZCZĘŚLIWE ŻE ZNALAZŁA SWOJE ZWIERZĄTKA I ZAPROPONOWAŁA ZABAWE WSZYSTKIM UCZESTNIKĄ POSZUKIWAŃ ORAZ SAMYM ZWIERZĄTKĄ BYŁA ZADOWOLONA ŻE WSZYSCY DOBRZE SIĘ BAWIĄ RZUCAJĄC PIŁKĄ TAK BY PUPILKI MOGLI ZA NIĄ BIEGAĆ.MOJA CÓRKA OLA LUBI OPOWIADAĆ TA HISTORIE SWOIM KOLEŻANKĄ BO MÓWI IM ŻE NIE WOLNO BAGATELIZOWAĆ CZYICH POTRZEB I TRZEBA DBAĆ O SWOJE ZWIERZĄTKA ORAZ ZAPEWNIĆ IM NIE TYLKO JEDZONKO LECZ TEŻ DOBRA ZABAWE
Odpowiedz
Musisz zostać członkiem tej grupy tematycznej, aby móc zamieszczać odpowiedzi.
Pysia06
Witam, moja dwuletnia córa lubi bajke Truskawkowe ciastko ze wzgledu na slodkie postaci i zywe kolory. Dziewczynki o owocowych imionach zawsze maja pouczajace przygody z moralem na koniec. Ostatnio był odcinek o wyborach na królową festiwalu i rywalizacji Truskawki z Pomarańczka. Dzieki temu odcinkowi mogłam wyjasnic mojej córeczce, ze tak jak i w bajce, w zyciu, a u niej w żłobku, nalezy sobie pomagac i wspierac sie a nie rywalizowac. Liczy sie przyjażń i dobroć dla innych.
czwartek, 19 kwietnia 2012 01:57
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet