Witaj, Logowanie  Rejestracja
R E K L A M A
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę Zaloguj się albo Zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12
TEMAT: 50% zniżki na buty dziecięce:)
50% zniżki na buty dziecięce:) 7 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Coś dla fanek firmy Memo, a także dla tych które jeszcze nie kupowały ich bucików dziecięcych:):

Natknęłam się na super promocję, warto z niej skorzystać. Firma Memo daje do końca weekendu 50% zniżki na wszystkie buty zakupione w ich e-sklepie! (www.memoinfo.pl/ ).

Co do szczegółów, to trzeba wejść na ich fecebooka: www.facebook.com/MemoClub

Albo po prostu w formularzu zamówienia w uwagach wpisać hasło "Memo"- bez tego zniżki nie będzie.

Uważam, że naprawdę warto :)
Ankaqna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O: 50% zniżki na buty dziecięce:) 7 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Lubimy zniżki. :) A buciki z tej firmy już wcześniej kupowałaś? Nie jestem do końca przekonana do zakupów przez internet. Dokładnie jeśli chodzi o buty dla dziecka. Przecież nie jest to sprawa tak prosta. Np. siostra nie ma oporów i dla małej kupuje butki na aukcjach albo w sklepach internetowych. Jak szukasz dobrych bucików to masz tu - www.bossanoga.eu. Myśmy tam buty z Geox kupili. Ogólnie w sieci buty są dużo tańsze.
milli
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

szkoda ze wszystko łaczy sie z fc...och co za czasy. Interesujaca oferta dla mojej chrzesnicy bym cos z pewnoscia wybrała.
zosida
graphgraph

Rownież nie jestem przekonana do memo,bo nie znam marki do końca i uważam ze kupowanie butów przez internet nie jest najlepsze bo dziecko powinno przymierzyc bucik i idealnie dopasować do stopy.
Monikaa1
graphgraph

Po części się z tobą zgodzę. Kupując "w ciemno" przez net ryzykujesz kosztem dostawy i całą procedurą zwrotów. Ale zobacz to z innej strony - masz sprawdzoną markę butów, kupując w sieci najczęściej oszczędzać kilkanaście, kilkadziesiąt złotych. Nie wiem jak twoje doświadczenia ale ja przeważnie spotykam się z pomocą ze strony sprzedającego. Ja ze swej strony, mogę zaproponować sklep o którym pisałam wcześniej. A jakie buty najczęściej wybierasz?
milli
graphgraph

O: 50% zniżki na buty dziecięce:) 7 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 0
Ja Memo kupowałam starszemu synkowi, teraz przyszła kolej na córeczkę. Jestem z nich bardzo zadowolona. Kupowanie przez internet to na pewno ryzyko, ale zgodzę się z przedmówczynią- także duża wygoda i oszczędność czasu:)
Ankaqna
graphgraph

Ja też często kupuję buciki przez internet ale zawsze wcześniej przymierzam dziecku but w realu. @Milli a jak oceniasz buty z Geox, bo opinie różne, bardzo różne. Ta strona , którą podałaś jest gdzieś kalatog czy tylko aukcje?
Bucików Memo kompletnie nie kojarzę, czy to są buciki do chodzenia czy specjalne?

A w crocksach wasze dzieci chodzą?
mirka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/09/30 08:58 Przez mirka.

Memo sprzedaje różne buciki, takie zwykłe do chodzenia, ale tez profilaktyczne i zdrowotne. Moje dzieci chodzą w takich zwykłych do chodzenia;)

Tutaj macie linka: www.memoinfo.pl/
Ankaqna
graphgraph

Chętnie zaglądne na ich stronkę,bo przyznam szczerze że jeszcze nie słyszałam o tej firmie...
Anka599
graphgraph

mirka napisał:
Ja też często kupuję buciki przez internet ale zawsze wcześniej przymierzam dziecku but w realu. @Milli a jak oceniasz buty z Geox, bo opinie różne, bardzo różne. Ta strona , którą podałaś jest gdzieś kalatog czy tylko aukcje?
Bucików Memo kompletnie nie kojarzę, czy to są buciki do chodzenia czy specjalne?

A w crocksach wasze dzieci chodzą?

Wiesz nie potrafię obiektywnie ocenić, każdy ma inną nóżkę. Jednak teraz goex'ów nie kupujemy. Musicie sami zadecydować. Jeśli chodzi o Crocksy to byłam przeciwna ale te buciki są bardzo lubiane przez dzieci i nie tylko. Inna rzecz, że jak na taki but dość drogie. Teraz pani zwróciła mi uwagę na buciki polskiego producenta - Mrugała.
Niestety "Bossa" ma słabiutką stronę, jak wejdziesz na główną to masz link do aktualnych aukcji. Ewentualnie możesz zadać pytanie przez formularz allegro, ja tak najczęściej robię. No i tam w pasku na dole masz modele.
milli
graphgraph

Do góryStrona: 12

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet