Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Zapytaj eksperta

ZAPYTAJ EKSPERTA

 Zapoznaj sie znaszymi ekspertami. Jeżeli masz pytanie? Po prostu je zadaj!


 

Dyplomowana Instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala

 

Małgorzata Konieczny   

 

 

na pytania odpowiada Pani Małgorzata Konieczny Dyplomowana Instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala (masaż jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci. Wielką popularnością cieszy się w USA i Kanadzie, a w Europie szczególnie popularny jest w Holandii, skąd trafił do Polski ).

Mama 3,5 letniej Ady, która od pierwszych swoich dni po tej stronie brzucha noszona była w chuście lub nosidle, karmiona piersią (do niedawna jeszcze), aż do naturalnego samodzielnego odstawienia się. 

 

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się uczeniem rodziców / opiekunów masowania niemowląt oraz dzieci starszych. 

Masaż Shantala można przeprowadzać u niemowląt, dzieci starszych, dorosłych, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych oraz pacjentów terminalnych.

Interesuję się także zagadnieniami związanymi z Rodzicielstwem Bliskości oraz długim karmieniem piersią. 

 

(przed zadaniem pytania sprawdź czy ktoś inny nie zadał takiego pytania)

 


 

Położna - Specjalista ds. laktacji

mgr Iwona Dudkowska

położna, Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny IBCLC

 

na pytania odpowiada mgr Iwona Dudkowska, położna, Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny IBCLC (Poradnia Laktacyjna www.promater.pl)

(przed zadaniem pytania sprawdź czy ktoś inny nie zadał takiego pytania)


 

Logopeda

mgr Magdalena Jęksa — Wojciechowska
logopeda dyplomowany
 
mgr Izabela Wiatrowska
logopeda dyplomowany
 

na pytania odpowiają dyplomowani logopedzi mgr Magdalena Jęksa — Wojciechowska i mgr Izabela Wiatrowska z Centrum " ABC poprawnej wymowy ", które powstało na początku 2007 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na terapię wad wymowy. Celem Centrum jest diagnozowanie i korygowanie wad wymowy, nauka właściwego posługiwania się głosem jak i szeroko zakrojona profilaktyka logopedyczna. Pełne informacje o Centrum na stronie www.abcpoprawnejwymowy.pl adres:Adres: Ul. Nowolipki 8/89, Warszawa, tel. 692 412 211, 022 831 01 34 ( Terapia – Warszawa, za wyjątkiem Ursynowa i Mokotowa ), ul. ST. Kazury 14/30, Warszawa, tel. 608 656 166 ( Terapia Warszawa Ursynów i Mokotów ). Pierwsza wizyta tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
 

(przed zadaniem pytania sprawdź czy ktoś inny nie zadał takiego pytania)


 

Farmaceuta/Aptekarz


serwis porad farmaceutycznych

 

na pytania odpowiadają specjaliści z serwisu e-aptekarz.pl. Do takiej grupy specjalistów często my jako rodzice mamy pytania i to często oni służą nam pierwszą pomocą, informacją o lekach, profilaktyce i pierwszej pomocy!

 

Już niedługo kolejni specjaliści dołączą do naszgo grona i będą odpowiadać na Wasze pytania! Szukaj po słowach kluczowych: zadaj pytanie do eksperta  farmaceuta  aptekarz  pytanie  pomoc  
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet