Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Tata
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Jak i kiedy czytać dziecku?

czytac dzieciom książkiInternet, telewizja, gry… To wszystko, ten cały XXI-wieczny postęp  wypełnia niejednemu dziecku całe dnie.

Latorośl zagłębia się w bajki pozbawione sensownej fabuły, gra w pełne przemocy i absurdu moralnego gry.  Co na to rodzice? A rodzice idą z duchem czasu! Jest Internet – niechaj malec korzysta! telewizja? Proszę bardzo, niech ogląda…

czytaj więcej…
 

Zabawy taty z niemowlęciem

w co się bawić z niemowlakiemNie daj sobie wmówić, że opieka nad dzieckiem jest tylko domeną kobiet. Dziecko ma dwoje rodziców i tak samo jak mamy potrzebuje też taty, dlatego postaraj się spędzać ze swoją pociechą jak najwięcej czasu.

Nie chodzi tu o krzątanie się obok i  spoglądanie na malucha od czasu do czasu, bądź bardziej kreatywny i spraw, aby czas z Tobą przyniósł wam dużo radości.

czytaj więcej…
 

Majówka czas na wyjazd

wyjazd z rodziną na majówkęMaj to dobra pora na wspólne wyjazdy. Pogoda zazwyczaj dopisuje, ani za gorąco ani za zimno – niemal idealnie.

Miejsca odpowiednie na rodzinny piknik nie są tak zatłoczone jak w sezonie. Warto, więc wykorzystać to i zaplanować, choć jeden dzień na łonie natury. Zastrzyk świeżego powietrza na pewno przyda się całej rodzinie. Ale co zrobić, gdy w domu jest maluszek? Czy wyprawa z takim maleństwem jest wskazana? Oczywiście, tak!!! Wystarczy tylko odpowiednio się przygotować.

czytaj więcej…
 Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet