Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Reklama i współpraca
R e k l a m a

Reklama w poradnikmamy.pl

Szanowni Państwo,

Serwis powstał w 2006 roku, z myślą o każdej mamie i każdym tacie, aby nieść pomoc w codziennych zmaganiach z ich pociechami, jak i pomóc przygotować się do przyjścia na świat dziecka.

Odbiorcą serwisu są głównie kobiety (ponad 80% użytkowników), jak i mężczyźni w wieku od 18 do 45 lat. Zamieszkali w dużych i małych miastach ze średnim i wyższym wykształceniem. Poszukujący w Internecie odpowiedzi na ich codzienne pytania związane z ich dziećmi, porodem, ciążą, wychowaniem, chorobami, żywieniem etc. Serwis skupia osoby planujące założenie rodziny, posiadające rodzinę z dzieci w wielu do lat 7.

Uwzględniając zatem całościowy profil użytkowników portalu, mamy do czynienia z bardzo konkretną (w odróżnieniu od portali ogólnoinformacyjnych) grupą internautów zainteresowanych wszelką tematyką związaną z budowaniem i funkcjonowaniem ogniska domowego.

Twórcami serwisu są zarówno specjaliści jak i użytkownicy serwisu, którzy chcą podzielić się wiedzą i doświadczeniem.


W kwestiach współpracy i reklamy na stronach poradnikmamy.pl zapraszamy do kontaktu korzystając z naszego formularza kontaktowego 

Jeśli chcesz zostać redaktor portalu www.poradnikmamy.pl zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy na zasadach non-profit studentów medycyny,lekarzy, dziennikarzy, kosmetyczki, oraz wszystkich  tych, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu naszego serwisu. Jesli jesteś w ciąży, masz juz dziecko i chcesz się podzielić swoją wiedzą? Napisz do nas, wyślij swoje propozycje artykułów, a mu je opublikujemy.

Napisz do nas!   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Naszym współpracownikom oferujemy promocję i reklame w naszym serwisie. 

Serdecznie zapraszamy.

Współpracujemy z siecią reklamową Goldbach Audience


 

  Szukaj po słowach kluczowych: reklama  bannery  linki  artykuły  sponsorowane  poradnikmamy.pl  
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet