Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Niezbędnik aktywnego rodzica czyli książka o wspieraniu dzieci w nauce.

Przed  nami ostatnie dwa miesiące  roku szkolnego. To ostatnia chwila aby pomóc dzieciom nadrobić zaległości, wtedy szkolne świadectwo będzie radosnym początkiem wakacji.

 

Szkoła XXI wieku to miejsce, w którym rodzice powinni współpracować z nauczycielem, a temat edukacji własnego dziecka nie może być poruszany tylko przy okazji tzw. „wywiadówek”. Już teraz warto pomyśleć o tym, z jakim wynikiem skończy się ten rok szkolny.

Dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się na czym powinna polegać ich rola w procesie wieloletniej edukacji dziecka, ciekawą propozycją jest dostępna na rynku książka wydana przez Wolters Kluwer Polska  „Jak wspierać dziecko w nauce”. W poradniku znajduje się wiele praktycznych informacji na temat rozwoju dziecka w wieku szkolnym, jego potrzeb i sposobów na efektywną współpracę z nauczycielami i ze szkołą. Informacje te są przydatne szczególnie teraz, kiedy do szkoły idą sześciolatki. Książka zawiera również mini przewodnik dla rodziców sześciolatków i zbiór materiałów, które pomogą ocenić czy dziecko jest już gotowe aby zostać uczniem.

Autorki zadbały o komplet informacji potrzebny rodzicom do tego, aby pomóc i mądrze wspierać dziecko w procesie nauki. Dodatkiem do książki jest płyta CD zawierająca m.in. zestaw zabaw. Jeśli chcemy cieszyć się szkolnymi sukcesami naszych dzieci warto sięgnąć po książkę i skorzystać z praktycznych porad przygotowanych przez zespół autorek  wśród których jest psycholog edukacyjny, pedagog i autorki programów edukacyjnych .

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

Autorzy: Małgorzata Taraszkiewicz, Grażyna Redlisiak, Wiga Bednarkowa, Zuzanna Taraszkiwicz

Cena: 32 zł

 


 Szukaj po słowach kluczowych: dziecko  nauka  pomoc  wsparcie  
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet