Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Tajemniczy kapelusz i inne opowiadania Mariusz Niemycki

Strach na wróble jest smutny i trzeba coś na to poradzić. Pani sikorka podstępem przejęła dom nietoperza, ale ona ma dwadzieścioro piskląt! Kto jest mamą Zazulki – kukułki wyklutej w gnieździe pliszek: pani pliszka czy pani kukułka? Jak poskromić obżarstwo małego Jeżyka?

czytaj więcej…
 

Polecamy „Blogowe dbajki” – książka z audiobookiem

 

Wydawnictwo dbajki.pl wydało książkę z audiobookiem pt.: „Blogowe dbajki”, która jest zwieńczeniem konkursu dla blogerów, organizowanego wspólnie z Onet, na napisanie bajki terapeutycznej.Uczestnicy konkursu nadesłali niemal pół tysiąca tekstów, prezentujących bardzo wysoki poziom, stawiając jury przed nie lada wyzwaniem. Po długich i burzliwych naradach udało się wyłonić zwycięzców.

czytaj więcej…
 

Dziadek do orzechów – najnowsza książka serii Bajki Baletowe

II tom serii książek dla dzieci Bajki Baletowe ukaże się już 5 grudnia 2011 roku. Po pierwszej w Polsce książce dla dzieci napisanej na podstawie libretta i przybliżającej balet Jezioro łabędzie,  przyszedł czas kolejne arcydzieło kultury europejskiej – balet Dziadek do orzechów.

czytaj więcej…
 

Mędrcy z humorem

Raz czterej mędrcy to zbiorek zabawnych wierszy Antoniego Marianowicza z ilustracjami Janusza Stanny.

czytaj więcej…
 

Słuchaj „Dzieci z Bullerbyn“ i… puzzluj!

Specjalne wydanie audiobooka Edyty Jungowskiej na Dzień Dziecka. W czym tkwi sukces i nieprzemijające zainteresowanie książką „Dzieci z Bullerbyn“? Odpowiedź jest wbrew pozorom dziecinnie prosta – mali mieszkańcy najsłynniejszej literackiej osady są po prostu szczęśliwi.
czytaj więcej…
 

Pingu’s English - angielski dla dzieci jest już w Polsce!

Niezwykle popularny bohater serialu animowanego, Pingu, będzie uczył przedszkolaków w Polsce mówić po angielsku dzięki unikalnemu kursowi języka angielskiego dla dzieci od 3 do ponad 7 lat.

czytaj więcej…
 

Światowy Dzień Książki – dla dziecka

Literatura to ważny element naszej egzystencji, a jeszcze ważniejszy, kiedy jesteśmy małymi odbiorcami świata, uczącymi się go na każdym kroku.

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet