Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Ostatnio na forum
zobacz pozostałe posty
R e k l a m a

Słuchaj „Dzieci z Bullerbyn“ i… puzzluj!

Specjalne wydanie audiobooka Edyty Jungowskiej na Dzień Dziecka. W czym tkwi sukces i nieprzemijające zainteresowanie książką „Dzieci z Bullerbyn“? Odpowiedź jest wbrew pozorom dziecinnie prosta – mali mieszkańcy najsłynniejszej literackiej osady są po prostu szczęśliwi. Oto główny powód, dla którego kolejne pokolenia czytelników sięgają po słynną książkę Astrid Lindgren. Z okazji Dnia Dziecka wydawnictwo Jung-Off-Ska wydało specjalną edycję audiobooka „Dzieci z Bullerbyn“, czytanego przez Edytę Jungowską - „Słuchaj Dzieci i puzzluj“.
 
Prowadzą zwykłe życie, chodzą do szkoły, pomagają rodzicom, przygotowują święta, mają swoje zwyczajne, a przecież z drugiej strony zupełnie niezwykłe, przygody. Siła książki Astrid Lindgren tkwi w języku. O życiu w Bullerbyn opowiada siedmioletnia Lisa, stąd czysty, pełen radości tok narracji, czasami nieco złośliwy, czasami nieco egzaltowany, ale zawsze z pazurem i pełen poczucia humoru.
 
Ich historia może przydarzyć się nie tylko w Szwecji, ale też we Francji, Czechach,
w Polsce, wszędzie tam, gdzie są dzieci i sielskie beztroskie dzieciństwo. Audiobook "Dzieci z Bullerbyn" w pełnej kolorów interpretacji Edyty Jungowskiej dopełnia klimatyczna muzyka Sambora Dudzińskiego, przez co opowieść o szóstce przyjaciół z Bullerbyn staje się niezapomnianą i wciągającą przygodą.

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet