Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Prosiaczek Fryderyk już 17 kwietnia na rynku polskim

Już 17 kwietnia na rynku polskim pojawiła się po raz pierwszy ponadczasowa klasyka literatury dziecięcej autorstwa Waltera R.Brooksa „Prosiaczek Fryderyk”. Amerykański odpowiednik „Kubusia Puchatka”. Jako pierwsze w serii ukazały się dwie książki „Wakacje Fryderyka” oraz „Prosiaczek i dzięcioły”, które niewątpliwie dostarczą dzieciom i rodzicom dużo radości i wrażeń.
W tomie „Wakacje Fryderyka” zmęczeni długą zimą mieszkańcy farmy postanawiają wybrać się na wakacje gdzieś, gdzie na pewno będzie ciepło. Wyprawa na słoneczną Florydę obfituje w przygody, niebezpieczeństwa i niespodzianki. Kto by pomyślał, że zwierzęta odkryją prawdziwy skarb?
„Prosiaczek Fryderyk i dzięcioły” opowiada o tym, jak zwierzęta postanowiły zająć się farmą pod nieobecność państwa Beanów. Ale jak udowodnić ludziom, że mogą spokojnie wyjechać zostawić dobytek pod opieką Fryderyka i spółki? Przyjezdny, a właściwie przelotny dzięcioł ze stolicy ma pewien plan … I tak powstaje Pierwszy Bank Zwierzęcy w historii świata.
Seria ta zawiera ogromną dawkę humoru „Gdy stanął przed dziuplą, ujrzał rudą, puszystą kitę wystającą na zewnątrz i już chciał zapukać, kiedy zauważył małą karteczkę przyczepioną do końca ogona. Na karteczce widniał napis „Nie ma mnie”. - A to pech – mruknął Fryderyk – Będę musiał przyjść tu jeszcze raz wieczorem. Już miał odwrócić się na pięcie, kiedy ogon poruszył się, został wciągnięty do środka, a następnie znów się pojawił, lecz tym razem widniała na nim kartka z napisem: „Jestem”
Zapraszamy do wysłuchania fragmentów jakie udostępniło wydawnictwo. Zapraszamy do miejsca, w którym zwierzęta mówią, przyjaciele na zawsze pozostają przyjaciółmi, jest dużo humoru, a za zakrętem drogi czeka nowa przygoda.

http://wydawnictwo-jaguar.pl/fryderyk-posluchaj-fragmentow/
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet