Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Lotta z ulicy Awanturników

KONTYNUCAJA BESTSELLEROWEJ SERII  „EDYTA JUNGOWSKA CZYTA ASTRID LINDGREN” Czy zły sen i drapiący sweterek to wystarczający powód, żeby mieć zły humor? Jak najbardziej. Dla Lotty jest to również wystarczająca przyczyna, żeby wyprowadzić się z domu. Czy na zawsze? I co na to jej rodzice? Posłuchajcie sami.

„Lotta z ulicy Awanturników” to historia, a w zasadzie historyjka, pięcioletniej dziewczynki, która pewnego dnia obudziła się w złym humorze, i postanowiła swoimi fochami zadręczyć cały dom. Wpada przez to w coraz większe tarapaty, bo jak przystało na panieneczkę w jej wieku, nie potrafi przyznać się do błędu. Astrid Lindgren w dowcipny sposób opowiada o typowym dla maluchów uporze oraz poddaje rodzicom pomysł, jak sobie z nim poradzić. Nic na siłę – zdaje się twierdzić pisarka, stając się jednocześnie prekursorką bezstresowego wychowania dzieci.
Historia Lotty była jedną z ulubionych opowieści wielkiego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana. Gwarantujemy, że gdy ją poznasz, zakochasz się w niej równie głęboko.
Książka ze Złotej Listy Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom
Audiobook jest skierowany do dzieci w wieku 0 – 4 lata.Sugerowana cena: 24,99
Do nabycia  od 15 maja w salonach Empik i najlepszych księgarniach 
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet