Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Emil ze Smalandii

KONTYNUACJA BESTSELLEROWEJ SERII  „EDYTA JUNGOWSKA CZYTA ASTRID LINDGREN” Wygląda jak aniołek, ale pozory mylą. Śpi w czapce i ze swoją ukochaną strzelbą. Woli zjeść choinkę zamiast fasolki szparagowej. Wkłada głowę do wazy z rosołem. Szczypie siostrę, gania kota. Psoci, ile się da. Dorośli najchętniej wysłaliby go do Ameryki, byle się go pozbyć. Założę się, że już go lubicie. Przed Wami – Emil ze Smalandii.
Astrid Lindgren stworzyła tę postać dla swojego wnuka, Karla Johana. Mały Karl uwielbiał się awanturować. Któregoś dnia, kiedy bardzo się wściekał, babcia Astrid spytała go po prostu, czy wie, kim jest Emil. Trzylatek tak bardzo chciał się dowiedzieć, że zapomniał o swoich humorach. I tak już było zawsze. Emil ze Smalandii stał się ukochaną postacią zarówno Karla jak i samej Astrid. Nie mogła się z nią rozstać i, wierzcie mi, Wam też będzie trudno.
W latach sześćdziesiątych, kiedy książka powstała, uznana została za rewolucyjną. Pokazywała rodzinę, w której wychowuje się dzieci miłością i nie stosuje kar fizycznych. Opowiadała o ludziach, którzy, mimo skromnych warunków finansowych, potrafią zapewnić swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo.

Audiobook skierowany do dzieci w wieku 4 – 6 lat.

Książka ze Złotej Listy Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom
Sugerowana cena: 29,99
Do nabycia od 15 maja  w salonach Empik i najlepszych księgarniach
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet