Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m aJak przerwać karmienie piersią?

Okres karmienia piersią jest niewątpliwie wspaniały zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Jednak po pewnym czasie, tak samo jak inne matki, zdajesz sobie pytanie - kiedy odstawić dziecko od piersi? Jaki czas będzie dla malucha najlepszy? 
czytaj więcej…
 

Karmienie piersią i problemy z tym związane.

Częstymi dolegliwościami związanymi z karmieniem piersią, są: zastój pokarmu, bolące i pękające brodawki, a także zbyt mała ilość pokarmu, bądź zbyt duża ilość pokarmu.

czytaj więcej…
 

Wakacje z niemowlakiem

Pojawienie się dziecka w rodzinie najczęściej wiąże się z ogromnymi zmianami nie tylko w życiu codziennym, ale też w odniesieniu do organizacji czasu wolnego. 
czytaj więcej…
 

Dlaczego warto karmić piersią?

Macierzyństwo i to, w jaki sposób je odczuwamy jest sprawą bardzo indywidualną. Każda z nas inaczej przeżywa ten wyjątkowy czas. Dla jednej karmienia piersią to najcudowniejsze chwile w życiu, dla drugiej to trudny do wytrzymania obowiązek, pełen niesmaku i bólu.
czytaj więcej…
 

Ze smakiem i z pomysłem

Butelki, smoczki, talerzyki, sztućce – sposobów na to, aby codzienny posiłek naszego malucha był kolorowy i atrakcyjny,  jest mnóstwo. O czym jednak przede wszystkim należy pamiętać podczas karmienia? Czy faktycznie najważniejsza jest różnobarwna zastawa ?

czytaj więcej…
 

1-7 sierpnia Światowy Tydzień Karmienia Piersią

Co roku, pracownicy służby zdrowia, media i same matki karmiące ze 120 krajów, przypominają o tym, że kobieta ma dyspozycji perfekcyjny mechanizm zapewniający rosnącemu dziecku tyle pokarmu, ile potrzebuje.

czytaj więcej…
 

Jak zwiększyć laktakcję?

Wpisany przez <a href='/spolecznosc/admin/Profil.html'>Anna Brzyszcz</a>   

Wiele mam karmiacych piersią obawia się, że ich dziecko się „nienajada”. Niepokój ten wynika przedewszystkim z tego, że trudno zobaczyć i przeliczyć, ile tak naprawde mleka wypiło dziecko.

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet