Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a


POZNAJ MOC MISIA WHISBEAR - Stworzone z myślą o spokojnym śnie

Szumiące Misie Whisbear ruszają w świat! Teraz już nie tylko niemowlęta w Polsce, ale i na całym świecie będą mogły spokojnie usypiać przy kojącym szumie Szumiących Misiów.

Nowe wiosenne kolory (arbuz, cytryna i turkus) oraz tkanina minky wprowadzona do jednej z nóżek misia zadowoli nawet najbardziej wymagające mamy, a Otulacz-Whisbear to idealne rozwiązanie na stopniowe oswajanie noworodka z życiem poza brzuchem Mamy. 
czytaj więcej…
 

Mamo przychodzę na świat

Gdy dziecko przychodzi na świat w jego organizmie dokonuje się wiele zmian, prawdziwa rewolucja. Dziecko w brzuszku żyło w świecie wypełnionym wodą, a tlen był mu dostarczany z krwią pępowinową. Teraz natomiast z tego świata przechodzi do świata, w którym będzie żył w atmosferze powietrza z dużą ilością tlenu.

czytaj więcej…
 

Co słychać, maluchu?

czwartek, 25 kwietnia 2013 10:23
Czytanie, mówienie, odtwarzanie muzyki czy śpiewanie to tylko niektóre z bodźców, jakie mogą być odbierane przez dziecko jeszcze przed narodzeniem. 
czytaj więcej…
 

Dlaczego dziecko płacze

Płacz jest typowym zachowaniem maluchów. Nie sposób sobie wyobrazić dziecka, które nie przejawia tej formy ekspresji. Gdy opiekujemy się niemowlakami musimy być otwarci na ich różnorakie potrzeby. Odpowiedzialność jest jedną z najistotniejszych cech rodzicielstwa. Zwiększajmy więc stale swoją wiedzę, aby jej zakres był jak najszerszy.    

czytaj więcej…
 

Dotyk, czucie, masaż – rozmowa rodziców z dzieckiem

Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta

Często myśląc o naszym dziecku, koncentrujemy się na tym, czy już siedzi, stoi i układa wieżę z ośmiu klocków, czy mówi już „mama”, czy potrafi jeździć na rowerze i rozwiązywać skomplikowane zadania.

czytaj więcej…
 

Happino- ręcznie malowane dekoracje do pokoju dziecięcego, które pokochają maluszki i ich rodzice.

Artykuł sponsorowany

Kiedy na świecie pojawia się mały szkrab chcemy zapewnić mu nie tylko opiekę i miłość, ale też sprawić, by jego otoczenie było przyjazne i stymulowało go do rozwoju. Dekoracje Happino napełnią każdy dziecięcy pokój fantazją, a także sprawią, że będzie to miejsce w którym dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

czytaj więcej…
 

Rozwój wzroku u dziecka- wywiad z dr nauk medycznych Bożeną Kociszewską-Najman

1.     Co jest ważne w opiece nad noworodkiem?

Rozwój  dziecka jest przebiega najintensywniej w pierwszym roku życia, a szczególnie w pierwszych sześciu miesiącach.

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet