Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

„Pływajcie Zdrowo – resztą zajmie się Huggies Little Swimmers!”

Wystartował projekt, który ma na celu zachęcenie rodziców do uczęszczania na pływalnie z malutkimi dziećmi. Pod hasłem „Pływajcie Zdrowo – resztą zajmie się Huggies Little Swimmers” kryje się kilka akcji promujących tę formę aktywnego wypoczynku. Ambasadorką projektu została Paulina Smaszcz-Kurzajewska. W Polsce tylko 8% rodziców uczęszcza na basen z małymi dziećmi. W pozostałych krajach Europy sytuacja jest dokładnie odwrotna, blisko 80% rodziców regularnie chodzi z pociechami na pływalnie. Dane te są alarmujące, zważywszy na fakt, że zabawa w wodzie wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wzmacnia mięśnie, a także podnosi odporność organizmu, jednak przede wszystkim jest wspaniałą zabawą dla całej rodziny.

„W porównaniu z innymi europejskimi krajami nasze statystki wyglądają dramatycznie. Trudno powiedzieć, z jakiego powodu tak się dzieje. Polacy na tle innych państw są zdecydowanie mniej aktywni, a przecież ruch od najmłodszych lat wpływa na naszą kondycję i zdrowie w późniejszym, dorosłym życiu. Naszą ambicją jest zachęcanie rodziców do tej formy wypoczynku jako sposobu na spędzanie wolnego czasu z maluchem z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka, jago zdrowiu
i kondycji na przyszłość” – mówi Dominik Ornat, Brand Manager Huggies CC Poland.

Strona 1 z 3

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet