Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

POZNAJ MOC MISIA WHISBEAR - Stworzone z myślą o spokojnym śnie

Szumiące Misie Whisbear ruszają w świat! Teraz już nie tylko niemowlęta w Polsce, ale i na całym świecie będą mogły spokojnie usypiać przy kojącym szumie Szumiących Misiów.

Nowe wiosenne kolory (arbuz, cytryna i turkus) oraz tkanina minky wprowadzona do jednej z nóżek misia zadowoli nawet najbardziej wymagające mamy, a Otulacz-Whisbear to idealne rozwiązanie na stopniowe oswajanie noworodka z życiem poza brzuchem Mamy. 


Dlaczego Whisbear - Szumiący Miś jest wyjątkowy? 

Miś z szumiącym sercem 

Whisbear – Szumiący Miś w bezpieczny i przyjemny dla dziecka sposób koi kolkowy płacz, emitując dźwięk przypominający szum, znany dzieciom z brzucha mamy. Swoją jednostajnością i barwą przypomina szum suszarki. Dźwięk ten jest zamknięty w sercu misia, w urządzeniu, które po włączeniu emituje specjalnie dobrany szum. W odróżnieniu od dźwięku suszarki, jest on pozbawiony wysokich tonów, bardziej zrównoważony i głębszy. 
Whisbear może towarzyszyć dziecku i mamie wszędzie – na spacerze, podczas wizyt, a nocą – tuż przy łóżeczku, może strzec jego bezpiecznego snu. 

Nie tylko remedium na kolki 

Whisbear to także wyjątkowa przytulanka, której projekt zainspirowany jest dziecięcymi rysunkami. Głowa i cztery nogi, czyli Głowomiś. Dzięki takim cechom jak szeleszczące, długie, łatwe do chwytania kończyny, kolorowe, stymuluj.ce sensorycznie materia.y, miękki welur i radosna mordka stymuluj. rozwój dziecka. Dzięki bezpiecznie wszytym w łapki misia magnesom z łatwością można go zaczepić na łóżeczku czy wózku. Każdy miś pakowany jest w elegancki, welurowy woreczek, dzięki któremu Whisbear długo może pozostać czysty i zabezpieczony od uszkodzeń. 

Made in Poland Whisbear został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Kształt misia powstał we współpracy właścicielek firmy ze studentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. 
Przytulanki szyte są w niewielkiej szwalni na Mazowszu. Urządzenia szumiące tworzone są w polskich fabrykach. Stworzony przez mamy dla mam 
Za pomysłem i produkcją misia Whisbear stoją dwie mamy – siostry: Julia Sielicka-Jastrzębska i Zuzanna Sielicka-Kalczyńska. Każda z nich przeżywała koszmar kolek swoich pociech. Wprowadzając na rynek misia Whisbear, pragną pomóc innym mamom oferując im wyjątkową, szumiącą przytulankę, która może przynieść ulgę ich dzieciom, a im samym zapewni. spokojny sen. 

Otulacz-Whisbear

Otulone nim dziecko lepiej zasypia i uspokaja się, bo przypomina mu to ciasne środowisko znane z matczynego łona. Otulacz skuteczniej sprawdza się w zestawie z Szumiącym Misiem Whisbear. Wykonany z najwyższej jakości miękkich i przyjaznych dla skóry dziecka materiałów z atestem OEKO-TEX®.! 

Więcej na www.whisbear.com
 
 
 
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet