Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

W dniach 20-21 czerwca zapraszamy na jedną z najważniejszych imprez tanecznych tego roku – XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio, które rozegrane zostaną w Hali Sportowo-Widowiskowej „Koło”. To będzie weekend pełen niesamowitych wrażeń, sportowej rywalizacji oraz występów tanecznych na najwyższym poziomie!

czytaj więcej…
 

Na co przeznaczyć 1%?

Do 30 kwietnia masz czas, żeby złożyć roczne zeznanie podatkowe. Wysyłając deklarację do urzędu skarbowego, pamiętaj o przekazaniu 1% podatku. To, komu podarujesz tę kwotę, zależy wyłącznie od ciebie.
czytaj więcej…
 

O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC

Napisaną przez Kornela Makuszyńskiego w 1928 roku powieść o przygodach Jacka i Placka niewątpliwie rozsławiły adaptacje filmowe: czarno-biała Jana Batorego z 1962 roku (z udziałem braci Kaczyńskich, którzy wtedy nawet nie marzyli o karierze politycznej) i animowana z muzyką zespołu Lady Pank z 1989 roku. Kiedy przyszła kolej na teatr, po książkę sięgnął reżyser i twórca słynnych spektakli dla dzieci i młodzieży Cezary Domagała, zachęcony sukcesem innej książki Kornela Makuszyńskiego zaadaptowanej na scenę, a mianowicie „Awantury o Basię” (premiera w Teatrze Rampa w 2013).

czytaj więcej…
 

Targi z Gwiazdami-Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości

21 lutego (sobota, godz. 9.00-18.00)w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Targi z Gwiazdami- Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości.
czytaj więcej…
 

SPOTKANIA Z PINGIWNAMI Z MADAGASKARU W KILKU MIASTACH POLSKI

Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie?  Aby poznać historię najwspanialszych szpiegów wszechczasów nie musisz grzebać w archiwach. Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę. Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper.

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 45

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet