Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

W dniach 20-21 czerwca zapraszamy na jedną z najważniejszych imprez tanecznych tego roku – XXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio, które rozegrane zostaną w Hali Sportowo-Widowiskowej „Koło”. To będzie weekend pełen niesamowitych wrażeń, sportowej rywalizacji oraz występów tanecznych na najwyższym poziomie!Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to niezwykły turniej tańca, podczas którego ponad 4000 tancerzy w różnym wieku rywalizować będzie o mistrzowskie tytuły Egurrola Dance Studio. Na jednym parkiecie będzie można obejrzeć ogromną różnorodność stylów tanecznych. Zobaczymy m.in. Taniec Nowoczesny, Hip Hop, Disco Dance, Dancehall, Jazz, Taniec Towarzyski a także niesamowite style kobiece! Pojawią się tam także nasi wyjątkowi instruktorzy, znani m.in. z programów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”!

 

W tym roku już po raz 5. w ramach Mistrzostw odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca – Open Poland, na który zapraszamy 20 czerwca. To wydarzenie gromadzące najlepszych tancerzy z całej Polski, którzy będą walczyć o uznanie sędziów w różnych kategoriach.

 

W programie Mistrzostw m.in.:

  • Kids Contest
  • Prezentacje Tańca Nowoczesnego
  • Tańce Uliczne
  • Performing Art
  • Ladies Challenge
  • Pokazy Tańca Towarzyskiego
  • Wielka Gala Instruktorów

 

W każdym bloku tematycznym będzie można podziwiać zarówno doświadczonych i utytułowanych tancerzy, jak również tych, którzy zaczęli przygodę z tańcem zaledwie rok temu.

 

Przed nami cały weekend fantastycznych emocji, które usatysfakcjonują każdego widza!

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie http://taniec.com.pl/XXVI_mistrzostwa_egurrola_dance_studio

 

Zapraszamy!

 

20-21 czerwca 2015 r.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola, ul. Obozowa 60, Warszawa

Wstęp jednodniowy: 10zł z kartą Egurrola Dance Studio / 15zł bez karty.

  

* * * * * * * * * * * *

Egurrola Dance Studio – największa i najnowocześniejsza sieć szkół tańca w Polsce, założona i prowadzona przez Agustina Egurrolę, utytułowanego choreografa i tancerza, przewodniczącego jury programu „You Can Dance - Po prostu Tańcz”, wieloletniego choreografa programu „Taniec z Gwiazdami” oraz jurora najpopularniejszego formatu telewizyjnego „Mam Talent”.

 

Egurrola Dance Studio działa już ponad 20 lat i obejmuje 6 szkół w prestiżowych warszawskich lokalizacjach oraz w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Szkoły tańca Egurrola Dance Studio słyną z najlepszych instruktorów, profesjonalnej obsługi i doskonale wyposażonych sal tanecznych.  Wśród  osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

 

Egurrola Dance Studio to uznana marka, która utożsamiana jest z profesjonalizmem oraz nowatorskim podejściem do realizowanych przedsięwzięć. Podczas długoletniej obecności na rynku zyskała renomę i medialną popularność.

 

Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet