Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

XXV Mistrzosta Egurrola Dance Studio

Zbliża się największa impreza taneczna w Warszawie! Już w dniach 10-11 stycznia Egurrola Dance Studio zaprasza jubileuszowe XXV Mistrzostwa Egurrola Dance Studio. To dwa dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych.
Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to okazja, aby na jednym parkiecie zobaczyć ponad 4500 tancerzy szkoły w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych. W programie m.in. disco dance, hip hop, taniec jazzowy, videoclip dance, balet i taniec klasyczny, taniec towarzyski, taniec współczesny, dancehall, latino i latin jazz. Jesteśmy pewni, że u nas każdy spragniony tanecznych wrażeń znajdzie coś dla siebie!
 
W programie m.in.:
  • Kids Contest – energetyczne układy taneczne w wykonaniu juniorów i dzieci już od 3-go roku życia; 
  • Street Dances – mega dawka hip hopu, new age’u i dancehallu, zwieńczona bitwą ekip;
  • Performing Art – niezwykle emocjonalne historie opowiedziane tańcem;
  • Ladies Challenge – wyjątkowo kobiece choreografie przygotowane przez nasze Panie;
  • Pokazy Tańca Towarzyskiego – tańce latynoamerykańskie i standardowe w wykonaniu par nie tylko z sekcji tańca towarzyskiego.
W każdym bloku tematycznym będzie można podziwiać zarówno doświadczonych i utytułowanych tancerzy, jak również tych, którzy zaczęli przygodę z tańcem zaledwie rok temu. To także świetna okazja, aby spotkać się z naszymi wyjątkowymi instruktorami, znanymi m.in. z programów „Dancing wit the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”!
Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Egurrola Dance Studio niesamowite widowisko na najwyższym poziomie, pełne pasji, sportowej rywalizacji i ogromnych emocji, które usatysfakcjonują każdego widza!
 
Musicie być z nami!
Termin: 10-11 stycznia 2015r.
Miejsce: OSiR Koła, przy ul. Obozowej 60 w Warszawie.
Bilety: 15 zł
Więcej informacji i szczegółowy program:
 
 
* * * * * * * * * * * *
Egurrola Dance Studio – największa szkoła tańca w Warszawie, założona w 1992 roku, przy Ośrodku Kultury Ochoty przez Agustina Egurrolę i Joannę Szokalską. W pierwszych latach działalności szkoła znana była jako Studio Tańca Volt. Dwa lata później Agustin Egurrola założył grupę VOLT, która szybko została najbardziej znaną grupą zawodowych tancerzy w Polsce. W 2003 roku szkoła przeniosła się do własnej siedziby, przy ul. Żwirki i Wigury 99a i zmieniła nazwę na Egurrola Dance Studio.
 
Obecnie Egurrola Dance Studio to sieć sześciu szkół tańca zlokalizowanych na terenie Warszawy i w podwarszawskim Konstancinie. To warsztaty taneczne - DANCE MANIA, HIP HOP MANIA  i EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE, na które przyjeżdżają tancerze światowej sławy.
Egurrola Dance Studio to także flagowe zespoły: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, Jazz One Junior, V2, V3, V4 Dissgroup i Jazz One, które zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą - mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata. 
                      
 
 
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet