Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

III edycja Wielkiego Turnieju Tańca – Kids Challenge zapraszają Egurrola Dance Studio i CH Blue City

W dniach 29-30.11.2014 r. zapraszamy na niezwykły turniej pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas III edycji Kids Challenge prawie 1200 młodych tancerzy Egurrola Dance Studio będzie rywalizowało o puchary i nagrody w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych.
„Turniej Kids Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych” – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali zarówno swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie, te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje” – kontynuuje.
                                           
W ten wyjątkowo roztańczony weekend przygotowaliśmy dla widzów mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

W programie miedzy innymi: 
  • turniej formacji dziecięcych w stylach: hip-hop, jazz i videoclip dance
  • najlepsze zespoły Egurrola Dance Studio
  • pokazy mody
  • animacje taneczne dla publiczności
  • konkursy z nagrodami
 
Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Kids Challenge. Dla wielu z nich to ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń o występach na wielkiej scenie.
 
Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

29-30 listopada 2014, godz. 12.00 – 18.00
C.H. Blue City, poziom -1,  al. Jerozolimskie 179

Wstęp wolny!
 
 
* * * * * * * * * * * *
Egurrola Dance Studio – największa szkoła tańca w Warszawie, założona w 1992 roku, przy Ośrodku Kultury Ochoty przez Agustina Egurrolę i Joannę Szokalską. W pierwszych latach działalności szkoła znana była jako Studio Tańca Volt. Dwa lata później Agustin Egurrola założył grupę VOLT, która szybko została najbardziej znaną grupą zawodowych tancerzy w Polsce. W 2003 roku szkoła przeniosła się do własnej siedziby, przy ul. Żwirki i Wigury 99a i zmieniła nazwę na Egurrola Dance Studio.
 
Obecnie Egurrola Dance Studio to sieć sześciu szkół tańca zlokalizowanych na terenie Warszawy i w podwarszawskim Konstancinie. To także imprezy taneczne, obozy, wyjazdy oraz warsztaty taneczne - DANCE MANIA, HIP HOP MANIA  i EUROPEJSKIE SPOTKANIA TANECZNE, na które przyjeżdżają tancerze światowej sławy.
Egurrola Dance Studio to także wspaniałe zespoły: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, V2, V3, Jazz One i Jazz One Junior, które zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą - mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata. 
                      
 
 
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet