Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Wracamy do formy na wiosnę

powrót do formy, ćwiczenia i jogging„Zadbam o kondycje, jak zrobi się ciepło" – mówimy tak co roku. I właśnie nadszedł na to czas. Wiosenna aura sprzyja odnowie, aktywności i sportowym zmaganiom o idealną sylwetkę. Ćwiczenia fizyczne mają zbawienny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także wypełnią nas pozytywną energią. Dodatkowe kilogramy często powodują obniżenie samooceny i wpędzają w kiepski nastrój. Z jednej strony chcemy zacząć ćwiczyć, a z drugiej obawiamy się rozczarowania z powodu braku widocznych efektów. Podczas zajęć grupowych pojawiają się obawy, że będziemy odbiegać kondycyjnie od współćwiczących.

Strona 1 z 3

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Komentarze (1)

...
jagodka14
Już jakiś czas temu myślałam o przestawieniu się na indoor walking, mam kompleks jeśli chodzi o jogging miejski. Co prawda mieszkam w dużym mieście, tyle że nie przekłada się to specjalnie na społeczny odbiór. Trochę mnie to krępuje.
jagodka14 , kwiecień 18, 2011

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet