Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Sex po porodzie

sex po porodzie i rola partneraGdy na świat przychodzi  maleńka istotka, na którą tak długo czekałaś,  wszystko inne przestaje mieć znaczenie.  Ty i dziecko to nierozerwalna jedność, wszystko co robisz podporządkowane jest nowemu członkowi rodziny.  Jeśli do tej pory byłaś czułą żoną, wspaniałą kochanką, rozpieszczałaś partnera kulinarnymi nowościami – to wszystko odchodzi na dalszy plan. Przez pierwsze kilka tygodni wyłączasz się ze świata, w jakim żyłaś do tej pory. Mieszkasz w kraju pieluszek, kolek, smoczków i wielkiej nowej miłości. Przychodzi jednak taki czas, gdy ta nowa sytuacja stabilizuje się, malec ma już swój rytm, Ty stajesz się naprawdę zorganizowana i zaczynasz powoli wracać do swojego „tamtego” świata.  Tam czeka na Ciebie stęskniony partner . Mężczyzna, z którym przeżyłaś tyle pięknych chwil, emocji, uniesień. On też Ciebie potrzebuje, ale czy jesteś naprawdę gotowa?

Strona 1 z 4

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet