Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Już dziś w Dzienniku Rzeczpospolita ukazała się publikacja „Zdrowie Kobiety”.

Współczesne kobiety pełnią wiele ról społecznych; współorganizują życie rodzinne, spełniają się zawodowo, są kreatywne i przedsiębiorczo udzielają się w życiu publicznym. Bez względu na pokolenie, które reprezentują̨ - jako córki, żony, matki czy babcie - codziennie działają na rzecz swoich bliskich, podejmują wiele zadań, rozwiązują wiele problemów.
Niestety w bardzo intensywnym natłoku codziennych obowiązków coraz częściej nie mają czasu dla siebie. Stały pośpiech i obfitość zajęć sprawia, że osobiste sprawy odkładają na potem. Kobiety nie mają też czasu na chorowanie, a co gorsza często też nie dbają o swoje zdrowie i zaniedbują badania profilaktyczne. Wydawnictwo Medical Media Solutions dedykuje czytelniczkom kolejną edycję projektu „Zdrowie Kobiety”. Wybierając nośnik jakim jest Dziennik Rzeczpospolita, chcemy przede wszystkim przyjrzeć się temu: jak troszczą się o swoje zdrowie i urodę, kondycję (sport) i odżywianie.
 
Czytelniczkom polecamy szczególnie materiał na temat Słodkich Mam, czyli programu edukacyjnego, który skutecznie wspiera kobiety, w tak ważnym dla nich momencie życia. Prof. Dr hab. Ewa Wender-Ożegowska wyjaśnia, dlaczego diagnoza cukrzycy u kobiety w ciąży wywołuje uzasadniony niepokój o zdrowie dziecka i matki i jak ważne jest dostarczenie kobietom niezbędnych informacji, oswojenie emocji oraz przygotowanie pacjentki do wizyty w poradni diabetologicznej. 
W publikacji znajduje się również artykuł na temat: niepłodności. Okazuje się, że zagadnienie to stało się chorobą cywilizacyjną i społeczną, dlatego czytelnikom prezentujemy wskazówki dla par starających się o dziecko.
 
Partnerem medialnym publikacji został portal PoradnikMamy.pl
 
Specjalnie dla czytelników mamy dostępną wersję online: http://tnij.org/zdrowiekobiety
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet