Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Rodzice w akcji- Monika i Marcin Gajdowie

jak wychować dzieckoDrogi Rodzicu, czy zdarzyło się kiedyś, że Twoje dziecko nie wykonało tego, o co je poprosiłeś i musiałeś powtarzać jakieś polecenie raz, drugi, trzeci, dziesiąty? Jeśli nie, to odłóż tę książkę. Ona nie jest dla Ciebie. Jeśli tak, to dodatkowo z książki dowiesz się, jak stawiać i respektować granice?

Jak radzić sobie z zazdrością o rodzeństwo? Kiedy być towarzyszem, a kiedy policjantem, aby utrzymać dobrą więź z dzieckiem? A przede wszystkim, dowiesz się, jak przekazywać wartości, aby nie zrazić do nich dziecka!

Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie, żeby osiągnąć upragnioną przez nas reakcję naszej pociechy. Czy przypadkiem nie popełniliśmy gdzieś błędu?

Informacja o autorze:

Monika i Marcin Gajdowie są terapeutami, na co dzień pomagającymi setkom rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i mają 4 dzieci. Ich książka jest nie tylko wytłumaczeniem przyczyn najczęstszych problemów z dziećmi, ale przede wszystkim poradnikiem, jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę.

Dostępna: Książka dostępna w dobrych księgarniach, Empiku oraz na www.edycja.pl 

 

 

 

 

  Szukaj po słowach kluczowych: dziecko  wychowanie  
Autor/dodał :
kasia
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet