Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Poradnik fotografowania dzieci - część trzecia: Zasady, o których nie możesz zapomnieć.

Jak właściwie kadrować zdjęcia  swoich dzieci? W tym odcinku poradnika poznasz wskazówki, które zdecydowanie poprawią kompozycję fotografii,  na których znajdują się Twoje Brzdące. Efekt będzie zadziwiający!

Właściwy punkt widzenia

W poprzednim odcinku naszego poradnika opowiedziałam wam o zasadzie trójpodziału i miejscu dziecka w kadrze. Skoro już wiemy,  w jaki sposób „ułożyć” brzdąca na naszej fotografii, zastanówmy się nad perspektywą, z której wykonujemy małym modelom zdjęcia. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ bardzo często popełniamy jeden poważny błąd:  fotografujemy swoje dziecko na wysokości własnych oczu. W efekcie często uzyskujemy zniekształcone zdjęcie malucha przypominające fotografię robioną z „lotu ptaka”.  Czy takie zdjęcia chcesz mieć w swoim albumie? Z pewnością nie. Dlatego podczas sesji fotograficznej ze swoim dzieckiem trzymaj aparat na poziomie jego oczu.

Przecież Twój mały brzdąc, niezależnie od tego, czy ma kilka miesięcy, czy parę latek sięga Ci  zapewne nie wyżej niż do pasa. Droga Mamo i drogi Tato, wykonując fotografię przykucnij, tak, by trzymając aparat przy twarzy być w jednej linii z twarzą Twojego Szkraba.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ta prosta wskazówka wpłynie na jakość i wymowę Twoich zdjęć. Zniżając się do poziomu  dziecka uzyskasz najbardziej naturalne  i „bliskie” zdjęcie. Dzięki temu, że wejdziesz w jego świat, fotografie Twojego dziecka staną się wyjątkowe.  

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet