Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Poradnik fotografowania dzieci: Siedem prostych zasad

Mimo, że to ostatnia część  poradnika  dotyczącego fotografowania dzieci, mam nadzieję, a wręcz pewna jestem, że to nie koniec naszej przygody z fotografią. Na zakończenie siedem prostych zasad dotyczących fotografowania Maluchów. Niektóre wskazówki  są  wam już znane z poprzednich  odcinków naszego kursu, a niektóre będą pewną nowością. Zaczynamy!

  • Zejdź do poziomu dziecka 

Oczywiście nie chodzi to drogi Rodzicu, abyś wrócił do noszenia pieluchy lub ssania kciuka! Chodzi o perspektywę postrzegania, która jest naturalna dla Twojego Dziecka.  Fotografuj na poziomie  oczu Twojego Malucha. Zniżając się do jego poziomu  uzyskasz najbardziej naturalne  i „bliskie” zdjęcie swojego dziecka. Dzięki temu, że wejdziesz w jego świat, fotografie dziecka staną się naprawdę wyjątkowe.

  • Szukaj j dobrych stron

Ile razy podczas  pozowania do zdjęcia przed obiektyw podsuwałeś/aś  swój „lepszy profil”? Wszyscy mają „lepsze profile”.  Dzieci również, ale nie zawsze są w stanie ci o tym powiedzieć.   („Och, mamo  od tej strony nie wyglądam korzystnie, widać tylko mój czerwony nosek! Proszę zmień perspektywę fotografowania”). Od Ciebie zależy to, czy dziecko wypadnie korzystnie na fotografii. Eksperymentuj z różnymi punktami widzenia podczas robienia zdjęć i nie przerywaj, gdy już znajdziesz ten właściwy. Jeśli dziecko jest nadal w określonej pozycji - fotografuj!

Strona 1 z 4

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet