Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Nowy kurs w Akademii Fotografii Dziecięcej: Sekrety fotografowania emocji

Jak  uchwycić emocje i sprawić być sesje fotograficzne z Twoim dzieckiem przerodziły się w fantastyczną  przygodę i zabawę? Poznaj „Sekrety fotografowania emocji”. Akademia Fotografii Dziecięcej od końca kwietnia do swoich ścieżek nauki wprowadza nowy kurs. Tym razem zdradzimy Mamom tajniki fotografowania emocji.

Kurs „Sekrety fotografowania emocji” to dokładnie i wszechstronne omówienie praktyki i teorii fotografowania emocji u dzieci i dorosłych. W kolejnych rozdziałach Aleksandra de Soleil - pedagog i fotograf zdradza sekrety pracy z dziećmi, gry i zabawy przełamujące "pierwsze lody" i podejście, które sprawia, że sesja fotograficzna zamienia się w doskonałą zabawę dla dzieci i rodziców. Uzupełnieniem kursu są teoretyczne i praktyczne przykłady pracy z dorosłymi, co bywa nie mniejszym wyzwaniem. W skrócie „Sekrety…” to "brakujący element układanki" w edukacji fotograficznej Akademii.

Kurs jest dostępny w cenie promocyjnej  na rozpoczęcie w dwóch terminach - 29 kwietnia i 6 maja 2011.

Zapraszamy również Mamy z całej Polski (i nie tylko)  na pozostałe internetowe kursy fotografowania dzieci prowadzone przez Akademię Fotografii Dziecięcej. W prosty sposób podpowiadamy Mamom jak rozpocząć przygodę z fotografią i jak robić unikalne zdjęcia swoim pociechom. 

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet