Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Miłość na odległość

miłość na odległośćW obecnych czasach coraz więcej małżeństw decyduje się na wyjazd za granice w poszukiwaniu pracy.  Niestety w większości wypadków nie jest możliwe, aby cała rodzina mogła wyjechała razem. W poszukiwaniu lepszej pracy, pieniędzy decydują się więc na rozstanie, aby po powrocie móc zrealizować swoje marzenia : kupić samochód, wybudować dom,  czy też poprawić warunki bytowe całej rodzinie. I choć rozłąka boli, pocieszająca jest w tym wszystkim  myśl, że za rok, dwa lub trzy lata znowu będą tworzyć wspaniałą pełną rodzinę. Niestety nie zawsze te plany dają się zrealizować. Statystyki donoszą, że co trzecie małżeństwo rozpada się z powodu wyjazdu.
Kryzys w małżeństwie
Więź rodzinna kształtuje się w codziennym współżyciu, w dzieleniu się smutkami i radościami, wspieraniu się i bliskości. W czasie rozłąki istnieje ryzyko, że nie przetrwa ona próby czasu. Najbardziej narażona jest miłość młodych ludzi, którzy zaraz po ślubie zdecydowali się, ze dla dobra rodziny, któreś z nich wyjedzie za „chlebem”. Dzieje się to zazwyczaj dlatego, ze świeżo upieczone małżeństwa miały za mało czasu, aby pobyć ze sobą, zbudować mocne więzi i  dotrzeć się. Oczywiście nie jest to regułą, nawet małżeństwa z dłuższym stażem mogą nie przetrwać próby czasu – tak naprawdę zalewne jest to wyłącznie od tych dwojga, od tego jak bardzo są odporni na przeciwności losu.

Strona 1 z 5

« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Komentarze (1)

...
irasikorska
W DZISIEJSZYCH CZASACH CHYBA KAŻDY MA ZNAJOMYCH KTÓRZY MIESZKAJĄ OSOBNO ZE WZGLĘDU NA PRACĘ ZA GRANICĄ. Z MOICH OBSERWACJI WYNIKA, ZE, NIESTETY, W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW, TE ZWIĄZKI NIE ZDAJĄ EGZAMINU NA DŁUŻSZA METĘ. PRZYKRE TO JEST I WARTO SIE ZASTANOWIĆ CZY W IMIĘ PIENIĘDZY JEST SENS SIE ROZSTAWAĆ, PRZEWAZNIE JUZ NA ZAWSZE.
irasikorska , styczeń 16, 2010

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet