Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

MOTHER POWER spotkanie dla rodziców

Jesteśmy matkami. Jesteśmy fankami swoich dzieci, ale często zagubione w macierzyństwie i nowym życiu, nie mając wsparcia i pomocy, nie mając wiedzy albo siły, jesteśmy zdane właściwie wyłącznie na siebie. Wiemy też, że to nasze głowy i nasze serca muszą poradzić sobie ze wszystkimi sprawami, bo cały ciężar macierzyństwa praktycznie spoczywa tylko na Nas.

W takim momencie życia każda z Nas ma tysiące powodów, żeby się załamać, siedzieć, nic nie robić i na coś czekać. I każda z Nas ma przynajmniej jeden powód, żeby się zebrać, energicznie zerwać i zdecydowanie ruszyć do przodu. Każda z nas ma inny powód. Bez zbędnych opowieści chcemy się ruszyć poruszając również Was. Poszukajmy wspólnie energii, sił i sposobów na życie.

To nie jest żaden feministyczny manifest. To są konkrety i fakty.

MOTHER POWER to inicjatywa matek skierowana do matek. MOTHER POWER to forum wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z macierzyństwem.


Zapraszamy wszystkie matki wraz z dzieciakami w Święto Matki na pierwsze spotkanie MOTHER POWER. W sobotę 26. maja 2012 roku w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ulicy Światowida 56 w godz. 11:00- -17:00 czekają na Was:

 

AKADEMIA MATEK, czyli spotkania ze specjalistami: psychologiem, pediatrą, fizjoterapeutą, dietetykiem, seksuologiem, ginekologiem, radcą prawnym, fachowcem od prawa pracy. Każdy z nich przeprowadzi warsztaty i panele dyskusyjne na ważne tematy dotyczące macierzyństwa. Między wykładami fachowcy odpowiedzą na Wasze indywidualne pytania.

AKADEMIA DZIECI. Przy wykorzystaniu muzyki, tańca i innych form aktywności zaproszeni fachowcy przeprowadzą zajęcia dla dzieci w różnym wieku. W przerwach zapraszamy na plac zabaw: na huśtawki, do basenu z piłkami i do innych aktywności, przy których będą czuwać animatorzy.

MOTHER CAFE. To nasza kafeteria, w której dzięki kawie i herbacie porozmawiacie i poplotkujecie o własnych radościach i smutkach, doświadczeniach i spostrzeżeniach. Delikatna muzyka w wykonaniu jazzowego zespołu Klejnoty (koncerty unplugged) oraz chilloutowe sety autorstwa DJ Amaletto uzupełnią klimat spotkania. Do kafeterii zapraszają:
l Cellini. Producent doskonałej włoskiej kawy bezpłatnie serwuje kawę i herbatę.
l Activ. Polski producent owocow i soków bezpłatnie serwuje pyszne i zdrowe soki jabłkowe.
l Pamrest. Specjaliści w żywieniu dzieci.

MAŁE PRZYJEMNOŚCI i NIESPODZIANKI, jak np. Studio Fotograficzne firmy EPSON, w którym zawodowy fotograf wykona Twojemu dziecku bezpłatnie profesjonalne zdjęcie i wydrukuje je.
 

Zapraszamy również do udziału w paradzie matek z wózkami, która odbędzie po ulicach Białołęki. To jeden z ważniejszych punktów naszego spotkania.

Zadbamy o czystość i dobrą atmosferę. Do dyspozycji matek z niemowlakami specjalna strefa (możliwość bezstresowego przewinięcia i nakarmienia dziecka). Zadbamy o czyste toalety.

W przypadku brzydkiej pogody MOTHER POWER zostanie przeniesione do hali Białołęckiego Ośrodka Sportowego znajdującej się tuż przy boisku.

Na nasze spotkanie można dojechać następującymi autobusami: 133, 144, 186, 211, 503, 508, 509, 510, 516, E-4 i E-8. Przed Ośrodkiem znajduje się również duży i ogólnie dostępny parking.


WSTĘP BEZPŁATNY

wiecej informacji:
www.mother-power.pl
www.facebook.pl/MotherPowerPL
mail: office@mother-power.pl
+48 880 444 666

Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet