Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Lekarz na problemy z cerą

Wiek dojrzewania to czas szczególnie trudny dla młodego człowieka. W krótkim czasie bardzo wiele zmienia się w jego organizmie, buzują hormony, często zmieniają się także relacje towarzyskie – młody człowiek staje przed wieloma wyzwaniami i musi sobie z nimi poradzić. Dojrzewanie jest jednak na tyle trudne, że nie wszyscy radzą sobie dobrze – sukces często osiągają osoby pewne siebie i przebojowe, a jak tu odnaleźć wewnętrzną pewność siebie, jeśli na twarzy nagle pojawiły się dziesiątki kropek i krostek? Nagle wydaje się nam, że jesteśmy mniej atrakcyjni, spuszczamy głowę i zamiast przed siebie – patrzymy w ziemię. W takim stanie trudno podbić serca nauczycieli i znajomych w nowej szkole – warto więc zaradzić temu jak najwcześniej.


Jeśli mamy problemy z cerą, powinniśmy się jak najszybciej wybrać do lekarza dermatologa. Jak znaleźć odpowiedniego lekarza? Z pewnością pomocny okaże się ranking dermatologów dostępny w sieci. W takim rankingu znajdziemy wielu lekarzy, którzy są specjalistami w dermatologii – dowiemy się także, jak oceniani są oni przez dotychczasowych pacjentów.


Możemy oczywiście próbować nasz problem z cerą rozwiązać na inne sposoby – często jest jednak tak, że drogie i szeroko rozreklamowane preparaty do pielęgnacji cery nie poradzą sobie z naszym problemem wynikającym z burzy hormonów. Lepiej więc skorzystać z rankingu dermatologów, zorientować się, który z lekarzy przyjmuje w naszej okolicy i zamówić wizytę. Po pierwszych wizycie i kolejnych wizytach lekarza, warto także dopisać własne uwagi o danym dermatologu (np. jego stosunek do pacjenta, czy skuteczność przepisanych leków) w rankingu dermatologów – być może pomogą one innym osobom z podobnym problemem poradzić sobie z nim?


Wybierając się do dermatologa, pamiętajmy, że leczenie może zająć trochę czasu i potrzeba będzie cierpliwości nim wrócimy do gładkiej i idealnej cery. Warto jednak podjąć wysiłek i rozpocząć leczenie najwcześniej jak to możliwe – wówczas krócej będziemy się stresować naszym wyglądem i szybciej odzyskamy ładną cerę.
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet