Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Już teraz zacznij gromadzić środki na edukację swojego dziecka!

Przyszłość Twojego dziecka jest tak samo ważna jak teraźniejszość, więc dlatego powinieneś patrzeć dalekowzrocznie i zacząć działać już od dzisiaj. Musisz sobie uświadomić tak naprawdę, że troska o przyszłość dzieci jest priorytetowym celem w życiu każdego rodzica. Kluczem do sukcesu młodego człowieka jest na pewno wiedza i wykształcenie. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji jak gromadzić środki na przyszłą edukację swojej pociechy, powinieneś dobrze się zastanowić i przygotować.
Rynek finansowy daje Ci wiele narzędzi i podpowiada jak skutecznie realizować swój cel. Jednym z nich jest polisa na życie dla młodego człowieka połączona z gromadzeniem środków finansowych na przyszłość. Renomowana szkoła podstawowa kosztuje, nie mówiąc o najlepszym w mieście gimnazjum i średniej szkole o ciekawym profilu. Przez te wszystkie lata edukacji nie zapominaj o językach obcych. Na rynku finansowym wybierz taki produkt, który będzie najbardziej dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji, oczekiwań lub możliwości finansowych. W chwili zawierania umowy określ minimalną kwotę, którą Twoja pociecha otrzyma w przyszłości, bez względu na to co się wydarzy, dzięki czemu środki będą pewne na realizację życiowych planów. Co roku masz możliwość uzyskania premii, która zwiększy dodatkowo kapitał.
Nie można tu pominąć faktu, że ubezpieczenie na życie daje Ci pewność, że Twoje dziecko ma ochronę na wypadek poważnej choroby oraz niezdolności do samodzielnej egzystencji. Nie mniej ważną rzeczą jest Twoje bezpieczeństwo, które może być objęte ubezpieczeniem. Jeżeli Ty zachorujesz na poważną chorobę lub będziesz niezdolny do pracy, albo co gorsza zabraknie Ciebie, wówczas opiekę nad Twoją pociechą przejmie towarzystwo opłacając polisę do końca jej trwania. Sam określisz kwotę, którą pragniesz odkładać i zebrać w kapitał na przyszłość swojego dziecka, tak aby nie obciążała zbytnio budżetu domowego. Jak długo zechcesz oszczędzać zależy wyłącznie od Ciebie. Minimalny czas to 10 lat, ale nie musisz się sztywno tego trzymać.
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet