Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Jak znaleźć dobrą nianię?

Przychodzi w końcu ten moment, kiedy musisz wrócić do pracy i rozstać się na kilka godzin ze swoim dzieckiem. Decyzja o pozostawieniu go  z inną osobą jest naprawdę trudna, bo kto się nim lepiej zajmie niż mama. Aby rozłąka nie była, aż tak bolesna, konieczne jest znalezienie odpowiedniej opieki dla malca i wbrew temu co może się wydawać, wcale nie jest to takie trudne. Wystarczy jednak odpowiednio się przygotować do poszukiwania tej wymarzonej niani.
Pierwszym i najistotniejszym krokiem w poszukiwaniu kandydatki na nianię jest odpowiedzenie sobie na pytanie jaka ona ma być. Jeżeli ustalisz listę jej mile widzianych cech, łatwiej Ci będzie przeprowadzić selekcję. Jest bardzo istotne, aby kandydatka na nianię opowiadała  Twoim wymaganiom. Kiedy znajdziesz z nią nić porozumienia, łatwiej będzie wam się porozumieć w sprawach wychowawczych dziecka.
Kiedy masz już zarys w głowie jaka powinna być idealna niania dla Twojego dziecka możesz przystąpić do działania. Możesz w tym celu dać ogłoszenie lub sama przejrzeć oferty. Ważne jednak jest, aby kandydatka znała się na dzieciach i miała doświadczenie. Najlepiej gdy poprze je referencjami. Możesz tez popytać swoich znajomych o dobrą opiekunkę, może poleca Ci kogoś sprawdzonego. Pamiętaj jednak, ze to co odpowiada innym nie koniecznie  musi podobać się Tobie. Innym wyjściem w poszukiwaniu niani jest  zgłoszenie się do agencji opiekunek, gdzie wedle Twoich preferencji zostaną Ci zaproponowane oferty. Możliwości poszukiwania jest naprawdę wiele, skorzystaj z metod które ci najbardziej opowiadają.

Strona 1 z 3

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Komentarze (1)

...
irasikorska
mi sie udało znaleźć intuicyjnie i nie zawiodłam sie smilies/smiley.gif
irasikorska , styczeń 30, 2010

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet