Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Bazgroszyt - Kalendarz 2012 rysuj z gwiazdami

Dwanaście Gwiazd na dwanaście miesięcy, czyli znani i lubiani rysują dla dzieci w Bazgroszycie GwiaząBy wspierać ideę rozwijania dziecięcej wyobraźni powstał Bazgroszyt Gwiazd, w który zaangażowało się 12 znanych osób. Każda z nich naszkicowała rysunek, aby wspierać Fundację Mówimy obrazami.

Do niezwykłego wydania Bazgroszytu „Kalendarz 2012 Rysuj z Gwiazdami” swoje rysunki podarowali: Agnieszka Maciąg, Magda Mołek, Jurek Owsiak, Marzena Rogalska, Michał Rusinek, Joanna Sarapata, Małgosia Socha, Dorota Wellman, Daria Widawska, Robert Wolański, Dorota Zawadzka, Kasia Zielińska.

Bazgroszyty to twórcze kolorowanki rozwijające wyobraźnię. Mają służyć dziecku jako inspiracja, a nie prowadzić je „za rękę“. Każdy rysunek wykonany w oparciu o proponowane ćwiczenia może wyglądać inaczej. Tematyka i sposób przedstawienia zadań jest na tyle wciągający i ciekawy, że rodzic może 
z powodzeniem przyłączyć się do zabawy z dzieckiem. Internetowy serwis Bazgroszyt.pl zawiera gry i zabawy rozwijające wyobraźnię oraz materiały edukacyjne pomagające w przygotowaniu do szkoły i nauce pisania. Na Bazgroszyt.pl można także kupić Bazgrajkę – pierwszą bajkę z dołączoną kredką do „legalnego bazgrania”, zachęcającą dzieci do współtworzenia ilustracji.  Pierwszą z serii Bazgrajek pt. „Żółty świat Ryska” napisał Michał Rusinek.

Dochód ze sprzedaży Bazgroszytów i Bazgrajek przeznaczony jest na Fundację Mówimy obrazami. Do tej pory jej wolontariusze wręczyli ponad 30 tysięcy kredek – otrzymało je dwa i pól tysiąca dzieci. Facebook Mówimy obrazami zrzesza ponad 11 tysięcy fanów. Pokolorujmy razem całą Polskę!

 
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet