Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

wSPAniały „Zakątek uroczych kobiet”

spa dla kobietA co jeśli Dzień Kobiet trwałby więcej niż jeden dzień? Gdyby nie był tylko świętem i czekaniem na kwiatek od mężczyzny, ale stałby się czasem kiedy płeć piękna mogłaby celebrować swoją kobiecość w towarzystwie innych kobiet? Byłoby wSPAniale! W weekend poprzedzający dzień wszystkich kobiet do mazurskiego Siedliska Morena zjechało wiele wyjątkowych i uroczych Pań. Wśród nich: Edyta Olszówka, Aleksandra Kwaśniewska i Sylwia Gliwa z przyjaciółkami. Jak razem potwierdziły - miały wreszcie czas, żeby oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i poplotkować w damskim gronie i  zadbać o swoją kobiecość.

Na wszystkich gości czekały przestronne, komfortowe pokoje, relaksujące zabiegi SPA z wykorzystaniem produktów SkinCeuticals i kosmetyków La Roche Posay, oraz suto zastawione stoły. Ponadto wszystkie dziewczyny ćwiczyły jogę pod bacznym okiem instruktorki – Sylwii Gliwy, pływały w basenie, by po aktywnym dniu móc relaksować się w saunie. Mimo iż początek marca nie dawał nadziei na szybkie nadejście wiosny, wszystkie Panie chętnie korzystały z możliwości wycieczek rowerowych i spacerów wokół Jeziora Łaśmiady, lub po prostu odpoczywały w sali kominkowej. Wieczorami czekała klimatyczna muzyka w klubie, a zabawa trwała do białego rana. Aby przedłużyć wspomnienie chwil spędzonych w Siedlisku Morena wszystkie uczestniczki wSPAniałego weekendu zostały obdarowane podarunkami ufundowanymi przez Body Shop. Wyjeżdżając jednogłośnie stwierdziły, że najważniejsza w „Zakątku uroczych kobiet” jest możliwość cieszenia się towarzystwem przyjaciółek - bez wyrzutów sumienia, że zaniedbujemy wtedy rodzinne lub zawodowe obowiązki. W końcu Dzień Kobiet, nie ważne ile by trwał, jest tylko raz w roku.  Spędzenie weekendu w niepowtarzalnym miejscu to najlepszy sposób uczczenia tego święta.
Autor/dodał :
kasia
 

Komentarze (1)

:)
agnon
Spa to świetna sprawa. Niestety mało która mam może sobie pozwolić na taki wyjazd bez dziecka. Na szczęście są takie ośrodki, na przykład Primaveraspa w Jastrzębiej Górze , które są nastawione na przyjazd rodzin z dziećmi. Maluchy więc maja zapewnioną dobrą zabawę ,a mamy mogę odpoczywać smilies/smiley.gif
agnon , październik 31, 2010

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet