Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Mama wraca do formy

Powrót do formy po porodzie bywa dużym wyzwaniem dla wielu kobiet. Oprócz nadmiernych kilogramów uciążliwym problemem może być również zła kondycja skóry. Jednym ze sposobów na odzyskanie dawnej sylwetki są nieinwazyjne zabiegi estetyczne opracowane z myślą o młodych mamach.  Podczas dziewięciu miesięcy ciało kobiety ulega wielu zmianom. Wzrost masy ciała nawet o kilkanaście kilogramów, rozciągniecie skóry i „burza hormonów” w znaczący sposób ingerują w wygląd po porodzie. Najczęstsze pozostałości po ciąży to nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha oraz bioder, utrata elastyczności i odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, a także mało estetyczne rozstępy czy cellulit. Czas powrotu do dawnej formy jest bardzo różny, zależy głównie od indywidualnych predyspozycji. Kiedy jednak po kilku miesiącach od rozwiązania niezadowolenie z własnego wyglądu nie pozwala kobiecie w pełni cieszyć się z uroków macierzyństwa, nie warto bagatelizować problemu.

Czas na zdrowe odżywianie i ćwiczenia

Pierwszym krokiem powinna być odpowiednia dieta dopasowana do potrzeb i nowego trybu życia młodej mamy. Trzeba jednak pamiętać, że stosowanie jakichkolwiek kuracji odchudzających w okresie karmienia piersią może mieć negatywny wpływ na zdrowie dziecka. Nie należy się również spieszyć z obciążającymi organizm ćwiczeniami fizycznymi. W pierwszych tygodniach najlepiej poświęcić każdą wolną chwilę na odpoczynek i sen, a dopiero później rozpocząć odpowiedni trening. Największą przeszkodą w realizacji planów związanych z powrotem do kondycji sprzed ciąży jest zazwyczaj brak wolnego czasu oraz duże zmęczenie. Gdzie szukać „złotego środka”?

Body After Baby – zabiegi dla mam
Skuteczne rozwiązanie oferuje mamom medycyna estetyczna. Alternatywą dla restrykcyjnych diet i czasochłonnych ćwiczeń jest specjalny program: „Body After Baby”. Procedura dedykowana kobietom po ciąży, oparta na technologii Vela™ oraz elos™, składa się z serii kilku nieinwazyjnych zabiegów. Innowacyjność metody polega na jednoczesnym oddziaływaniu prądu RF, podczerwieni oraz masażu mechanicznego. Skumulowana energia powoduje podgrzanie tkanki tłuszczowej i pobudzenie naturalnego procesu lipolizy. W konsekwencji szybsze tempo metabolizmu umożliwia zmniejszenie obwodu ciała nawet o 7 centymetrów w wybranych partiach ciała: na brzuchu, udach czy pośladkach. Dodatkowo podczas zabiegu VelaShapeII™ dochodzi do uelastycznienia tkanki łącznej, czyli wygładzenia skóry, zwiększenia jej napięcia oraz redukcji rozstępów.

Kiedy rozpocząć zabiegi?
Program „Body After Baby” opracowany został z myślą o kobietach, które w prosty, szybki, a przy tym całkowicie bezpieczny sposób chcą zadbać o swoje ciało po ciąży. Serię zabiegów VelaShapeII™ można rozpocząć już w 3 miesiącu po rozwiązaniu. Widoczne zmiany uzyskuje się nawet po dwóch kuracjach, dla pełnych efektów zaleca się od 4 do 6 powtórzeń. Procedurę wykonuje się niezależnie od pory roku oraz typu skóry. Jest nieinwazyjna, dlatego nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po krótkiej wizycie w gabinecie medycznym mama może wrócić do codziennych zajęć i opieki nad dzieckiem.


Konsultacja specjalistyczna: Urszula Sztwiertnia, firma SHAR-POL, jedyny dystrybutor platformy VelaShapeII™ w Polsce, www.shar-pol.pl.
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet