Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Czym jest dieta bezglutenowa?

Rodzice codziennie dbają o to, żeby dostarczyć dziecku odpowiednią porcję składników odżywczych, aby mogło rozwijać się w jak najwłaściwszy sposób. Jednak co, jeśli organizm naszego dziecka nie przyswaja składnika, który jest powszechny w produktach spożywczych?

czytaj więcej…
 

Uważaj na świąteczne alergie

 

Dom pachnie piernikami, na patelni smaży się karp, a w wazie czeka już zupa grzybowa. Jednak nie wszyscy mogą się cieszyć w pełni smakiem Świąt. Alergików nawet Boże Narodzenie nie zwalnia z ostrożności w wybieraniu potraw. A uważać powinniśmy wszyscy, bo często nie zdajemy sobie nawet sprawy ze swojej wrażliwości na niektóre produkty.

Otaczające nas w Święta zapachy i smaki sprawiają, że często nie możemy się powstrzymać, by nie spróbować kolejnego smakołyku. Ryby, owoce, orzechy, pistacje, migdały, przyprawy – zwłaszcza w tym okresie trudno ich uniknąć. Jeśli jednak po ich spożyciu zauważymy u siebie objawy uczulenia, powinniśmy jak najszybciej udać się do alergologa i zrobić badania. A w przypadku burzliwych objawów, natychmiast udać się po pomoc lekarską.

czytaj więcej…
 Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet