Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
R e k l a m a

Jak używać konta FaceBook do logowania w serwisie PoradnikMamy

Logowanie pierwszy raz za pomocą FaceBook

1. Aby zalogować się do naszego serwisu za pomocą konta z FaceBook proszę przejść do logowania i kliknąć na graficzną ikonę logowanie do FaceBook:


2. Następnie w nowym oknie proszę podaj adres e-mail i hasło do konta w FaceBook i kliknij CONNECT.


3. Następnie w oknie potwierdzenia prawidłowego logowania kliknij PRZEJDŹ DALEJ


4. Teraz wpisz swój adres e-mail (może być inny od adresu w FaceBook) - ten adres e-mail jest niezbędny do prawidlwoego działania twojego konta w naszym serwisie oraz komunikacji z Tobą.


5. Od teraz juz możesz zawsze korzystać z logowania za pomocą konta z FaceBook. Możesz także uzupełnić swoje dane w naszym serwisie w swoim Profilu i w pełni korzystać z naszego serwisu.


Kolejne logowanie za pomocą konta z FaceBook

1. Aby zalogować się do naszego serwisu za pomocą konta z FaceBook wystarczy od teraz kliknąć na graficzną ikonę logowanie do FaceBook:


2. Następnie jeżeli już jesteś zalogowany na swoim komputerze w FaceBook automatycznie zostaniesz zalogowany i w naszym serwisie. Jeżeli nie jesteś zalogowany do FaceBook to w nowym oknie proszę podaj adres e-mail i hasło do konta w FaceBook i kliknij CONNECT i już koniec.

Autor/dodał :
admin
 
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet