Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

„Ochh TuTu...Dziewczęcy Świat Marzeń“

Wpisany przez <a href='/spolecznosc/admin/Profil.html'>www.Ochh TuTu.pl</a>   
Zastanawiałaś się kiedyś, czy spełniły się Twoje marzenia z dzieciństwa? Kim chciałabyś zostać jak dorośniesz...? To pytanie, często było zadawane przez naszych rodziców, dziadków, ciotki na przyjęciach oraz równieśników. Lekarzem, nauczycielką, piosenkarką, tancerką....odpowiedzi padało mnóstwo.
My również miałyśmy marzenia. Niektórych z nich nie udało nam się spełnić na własnej osobie. Jesteśmy mamami dwóch wspaniałych dziewczynek, Zuzi i Bibianki. Dla nas są największymi skarbami, najważniejszymi osobami w naszym życiu.
Obserwując je podczas zabaw z koleżankami, często zastanawiałyśmy się w jaki sposób mogłybyśmy wzbogacić ich dziecięcy świat. Dziewczynki urządzały różnego rodzaju przebieranki, wcielając się w postaci z bajek. „Ja chcę być Syrenką Arielką, a ja księżniczką, albo nie...baletnicą“ dochodziły nas odgłosy z pokoiku, podczas gdy my popijałyśmy w saloniku aromatyczną herbatkę, omawiając nasze plany na wspólną firmę. „Pamiętasz kocie spódniczki, które zrobiłam na występ dziewczynek?“ – spytała Patrycja. Oczywiście, nadal mam ją schowaną w pudełeczku, w którym ją od Ciebie dostałam...

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet