Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Chorwacja z dzieckiem: o czym warto pamiętać podczas planowania takiej wyprawy?

Powszechne jest przekonanie, iż w Chorwacji dzieci będą miały zapewnione i bezpieczne warunki wypoczynku, i moc atrakcji. Nie oznacza to jednak, że osoby planujące spędzić rodzinny urlop w tym kraju mogą zdać się na łaskę losu i wyruszyć na wakacje bez odpowiedniego przygotowania.
czytaj więcej…
 

Bo dzieci są najważniejsze!

Już dziś w dzienniku Metro ukaże się projekt pt. “Świat dziecka” z ramienia wydawnictwa Medical Media Solutions. Partnerem Publikacji jest Poradnikmamy.pl 
czytaj więcej…
 

Wakacyjny konkurs Dzieci Kochają Bałtyk – wygraj tablety, rejs po morzu i...

Zaczynamy wakacje! Piękny czas na delektowaniem się zabawą z dziećmi. Rodzinny urlop to wydarzenie tak samo ważne dla dzieci jak i rodziców – jedni i drudzy będą go wspominać jeszcze przez wiele miesięcy. 

czytaj więcej…
 

Chorwacja dla najmłodszych

Dla tych, którzy wybierają się na wakacje z dzieckiem, najdogodniejszym celem rodzinnych wypraw zdaje się być Chorwacja. Słoneczny i radosny kraj, pełen słońca i atrakcji, stwarza wiele możliwości udanego wypoczynku zarówno dla dużych, jak i małych podróżników.Co więcej – niewielka odległość oraz brak problemów związanych ze zmianą klimatu sprawiają, że na urlop do Chorwacji można wybrać się nawet z maleńkim dzieckiem. Jakie rozrywki czekają tu na dużych i małych?
czytaj więcej…
 

Jesienny poradnik dla rodzica małego spacerowicza

jesienJesień to czas ochłodzeń, które odczuwają zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie jest to jednak powód do tego, aby rezygnować ze wspólnych spacerów czy zabaw na świeżym powietrzu.
czytaj więcej…
 

Kiedy wypytywanie staje się przeszkodą

Na liście dwunastu barier w komunikacji dr Thomasa Gordona jedną z barier jest wypytywanie, sondowanie dziecka - próba znalezienia przyczyn, motywów, informacji, które pomogą rozwiązać problem.

czytaj więcej…
 

Jak wychować poliglotę? – fakty i mity na temat edukacji językowej

W dzisiejszych czasach dobra znajomość języków obcych stała się już podstawą. W związku z tym wielu rodziców pragnie, by ich dzieci rozpoczęły edukację językową już we wczesnym dzieciństwie. Jaki wiek będzie najbardziej odpowiedni do nauki i ile czasu powinny trwać zajęcia, by przyniosły zadowalające efekty?

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet