Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Aktorzy czytają dzieciom w MiniMini

MiniMini rozpocznie emisję drugiej serii programu autorskiego „Czytanki Rybki MiniMini”.

Tym razem najmłodsi wysłuchają opowiadań w wykonaniu znanych aktorów m.in. Roberta Kudelskiego, Magdaleny Różczki i Dominiki Figurskiej. W najnowszej serii „Czytanek Rybki MiniMini” dzieci słuchają opowiadań autorstwa m.in. Joanny Papuzińskiej, Czesława Janczarskiego, Heleny Bechlerowej i Grzegorza Kasdepke. Opowiadania, takie jak „Dziki Dzik”, „Motorniczy” czy „Wskazówki” przeczytają dzieciom znani polscy aktorzy. Ilustracją opowieści są rysunki stworzone przez dzieci, a scenografią wnętrze księgarni lub pokój dziecięcy.

Strona 1 z 4

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Komentarze (1)

...
nasturcja
Ja jestem wychowana na siermiężnych książeczkach Poczytaj mi, mamo. Paskudne były, ale tanie i zawsze pod ręką była jakaś nowa. Nie było żadnego problemu z tym, by ktoś ze starszych znalazł chwilę i poczytał maluchom. A teraz? telewizja zachęca do czytania... A znów jest szansa czytania wcześniej wspomnianej serii, bo Nasza Księgarnia na swoje 90 lecie wznowiła tamte książeczki. Tyle, że teraz jest to dwutomowe wydanie zbiorcze. Piękne, zachowujące dawną szatę graficzną- ilustracje, układ stron, nawet stopkę redakcyjną. Ale tym razem na doskonałym papierze i w twardych okładkach.
nasturcja , listopad 14, 2011

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet