Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Usprawniamy pamieć przedszkolaka by w szkole było lżej

W wieku przedszkolnym pojawiają się zaczątki pamięci dowolnej, która jest stymulowana koniecznością zapamiętywania polecenia wydanego przez nauczyciela lub opowiedzenia sytuacji lub historii, które przed chwilą usłyszała.

czytaj więcej…
 

Czy zostawić dziecko w domu czy lepiej zapisać do przedszkola?

Wpisany przez <a href='/spolecznosc/admin/Profil.html'>www.zyrafa.edu.pl</a>   

Dylematy i rozterki rodziców dzieci 2-4 letnich przed podjęciem decyzji dotyczące przedszkola

Dylematy towarzyszące rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym w głównej mierze związane są z wartościami, przekonaniami w których zostały wychowane lub które uważają za słuszne.

czytaj więcej…
 

Jak wybrać dobre przedszkole?

Wybór dobrego przedszkola to nie lada wyzwanie dla rodziców. Każdy rodzic chce wybrać dla swojego dziecka jak najlepiej, to oczywiste, ale jak się do tego zabrać? Przygotowania do wybrania przedszkola na pewno należy rozpocząć rok lub co najmniej pół roku przed pójściem dziecka do przedszkola.

czytaj więcej…
 

Mały poliglota – warto poczekać z nauką

 

Czy warto uczyć dzieci języka obcego? Na to pytanie większość z nas odpowie twierdząco. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest ich znajomość w dorosłym życiu. Dlatego coraz więcej rodziców chce, aby ich dziecko już od najmłodszych lat uczyło się angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Jednak bądźmy ostrożni i nie dajmy się porwać modzie. Zbyt wczesna nauka drugiego języka może bowiem przynieść więcej szkody niż pożytku.

czytaj więcej…
 

Jak przygotować nasze dzieci do życia we współczesnym świecie?

 

Nowoczesna edukacja w przedszkolu – prezentacja  Metody projektu w dwujęzycznych przedszkolach Grupy Kidzcorner

Jak nauczyć dziecko samodzielnego myślenia, wytrwałości, umiejętności wyciągania wniosków? Co zrobić, żeby było twórcze, nie bało się podejmować wyzwań, umiało współpracować z innymi i dobrze czuło się, mając przed sobą trudne zadania?Takie pytania zadaje sobie wielu rodziców oraz menadżerów zarządzających nowoczesnymi placówkami edukacyjnymi, którym zależy na możliwie najlepszym przygotowaniu dziecka do szkoły i do wymogów współczesnego życia.

czytaj więcej…
 

Jak wybrać odpowiednie językowe przedszkole dla dziecka?

 

Prezentacja dwujęzycznych przedszkoli należących do Grupy Kidzcorner

Wybór odpowiedniego przedszkola to bardzo ważna decyzja. Rodzice są coraz bardziej świadomi tego, że znajomość języków odgrywa istotną rolę w wielu dziedzinach życia. Często jednak zastanawiają się czy dziecko poradzi sobie w takiej  placówce. Nie ma się czego obawiać. Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że dziecko w wieku 3-4 lat przyswaja język obcy w sposób intuicyjny i bez większych trudności. Dzieje się tak dlatego, że w tym wieku człowiek nie ma jeszcze rozróżnienia na język, którego używa i język, którego się uczy. 

czytaj więcej…
 

TRÓJMIEJSKIE PRZEDSZKOLAKI ZNOWU BAWIŁY SIĘ DOSKONALE

W weekend 12-13 listopada odbyła się druga impreza z cyklu TARGI PRZEDSZKOLAKA – sezon jesień 2011. 

czytaj więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 1 z 4

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet