Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Czytanki na dobranoc – program dla dzieci

„Czytanki na dobranoc” to specjalne wybrane przez stację odcinki drugiej serii programu „Czytanki Rybki MiniMini”, które pomogą najmłodszym przygotować się do snu.

Dzieciom czytają znani polscy aktorzy m.in. Robert Kudelski, Dominika Figurska czy Barbara Kałużna. Maluchy usłyszą opowiadania autorstwa Grzegorza Kasdepke, Czesława Janczarskiego, Heleny Bechlerowej, Joanny Papuzińskiej i wielu innych cenionych pisarzy literatury dla najmłodszych.

 

Ilustracją opowieści są rysunki stworzone przez dzieci, a scenografią - naturalne otoczenie - wnętrze księgarni lub pokój dziecięcy. „Czytanki Rybki MiniMini“ to program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych. Jego celem jest zachęcenie małych widzów MiniMini, ich rodziców i opiekunów do wspólnego czytania i poznawania literatury dziecięcej.
Prod. Polska, 2010/2011

Emisja: od 1 maja, codziennie o godz. 20:55

 

Strona 1 z 3

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet