Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Dlaczego dzieci budzą się z krzykiem w nocy?

dlaczego dziecko budzi się z krzykiem w nocyDzieci w wieku od 3 do 6 lat bardzo często budzą się z przerażającym krzykiem w nocy, czego przyczyną jest intensywność przeżywanych emocji w ciągu dnia.

Wszystkie te rzeczy, z którymi w ciągu dnia dzieci mają styczność i z czym mają do czynienia, powracają podczas snu z większą intensywnością: i tak z małego pieska, spotkanego na podwórku, w czasie snuj robi się olbrzyni wilk, a z sąsiadki straszna czarownica... Dzieci w wieku od 3 do 6 lat bardzo często budzą się z przerażającym krzykiem w nocy, czego przyczyną jest intensywność przeżywanych emocji w ciągu dnia. Wszystkie te rzeczy, z którymi w ciągu dnia dzieci mają styczność i z czym mają do czynienia, powracają podczas snu z większą intensywnością: i tak z małego pieska, spotkanego na podwórku, w czasie snuj robi się olbrzymi wilk, a z sąsiadki straszna czarownica... Dzieci w wieku od 3 do 6 lat bardzo często budzą się z przerażającym krzykiem w nocy, czego przyczyną jest intensywność przeżywanych emocji w ciągu dnia.

Wszystkie te rzeczy, z którymi w ciągu dnia dzieci mają styczność i z czym mają do czynienia, powracają podczas snu z większą intensywnością: i tak z małego pieska, spotkanego na podwórku, w czasie snuj robi się olbrzymi wilk, a z sąsiadki straszna czarownica. Gdy dziecko budzi się właśnie w taki sposób w nocy, z ogromnym krzykiem, najlepiej jest je przytulić i postarać się wybudzić. Jeśli dziecko nie może się wybudzić ze snu połóżmy się obok i pogłaszczmy po głowie aby czuło się bezpiecznie. Niestety nie uchronimy naszych dzieci przed koszmarami nocnymi, ale możemy zminimalizować ich przeżywanie, pomagając dzieciom oswajać się z ich lękami. Szukaj po słowach kluczowych: krzyk  koszmary  złe spanie  spanie  
Autor/dodał :
admin
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet