Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Niania idealna – jak ją znaleźć?

jak znaleźć nianię która będzie idealna dla dzieckaKażdy rodzic chciałby, aby jego dzieckiem opiekowała się osoba odpowiedzialna, troskliwa, pomysłowa oraz posiadająca doświadczenie.

Wysokie wymagania stawiane przyszłym opiekunkom wynikają z troski i obaw rodziców. Niania w wielu przypadkach staje się niemalże członkiem rodziny, dlatego tak ważne jest, żeby potrafiła zdobyć zaufanie.
Przed rozpoczęciem poszukiwań opiekunki warto poważnie zastanowić się nad tym, kogo szukamy, ale także być gotowym do pójścia na kompromis bądź rezygnacji z pewnych wymagań. Przy szukaniu idealnej niani należy uzbroić się w cierpliwość, szczególnie, że większość z nich szybko znajduje upragnioną pracę. W jaki sposób znaleźć odpowiednią nianię? Z pomocą w tej sytuacji mogą przyjść cenne porady ekspertów z portalu Niania.pl, którzy w ramach akcji kanału MiniMini dbają o bezpieczeństwo najmłodszych.

 

Kogo szukamy?
Zanim zaczniemy szukać, odpowiedzmy sobie na pytania, w jakim wieku powinna być przyszła opiekunka, jakie powinna posiadać kwalifikacje i czy powinna to być osoba doświadczona w opiece nad dziećmi. Zastanówmy się też, czy niania ma być tylko nianią, czy także uczestnikiem naszego życia rodzinnego oraz kimś bliskim.

 

Strona 1 z 3

« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet