Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Ciąża i poród
Jesteś w ciąży? Chcesz się dowiedzieć co dzieje się z Tobą i dzieckiem w każdym tygodniu ciąży? Wybierz tydzień!
jestem w ciąży.
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Ciążą tydzień po tygodniu- tydzień 6

6 tydzień ciążyDziecko:
Maluch rośnie jak na drożdżach. Ma on ogonek i dużą główkę poniżej której  pojawiają się u  zawiązki ramion a potem nóżek.

Małe serduszko składające się w tej chwili z dwóch zrośniętych rurek już tętni życiem i zaczyna pompować krew W szóstym tygodniu ciąży u płodu zaczynają się kształtować narządy jamy brzusznej (jelita, wątroba), a także powstaje pranercze, z którego w przyszłości wykształcą się nerki. Maluch już ma 4 mm długości, przypomina wielkością pestkę dyni.

Mama:
Jeżeli chce ci się ciągłe spać, nie martw się tym. Rob sobie popołudniowe drzemki i chodź wcześnie spać. Na początku możesz traci na wadze ze względu na towarzyszące ci ciągle nudności. Jeżeli natomiast masz zwiększony apetyt nie przejadaj się.. Możesz również odczuwać ze twoje piersi sa bardziej wrażliwe i nieco powiększyły się. Choć samopoczucie może być nie najlepsze nie martw się, za kilka tygodni wrócisz do formy i poczujesz przypływ energii.

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 
Przygotowanie do ciąży
Ciąża dzień po dniu
Problemy w ciąży
Poród
Połóg
Wracamy do formy

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet