Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Ciąża i poród
Jesteś w ciąży? Chcesz się dowiedzieć co dzieje się z Tobą i dzieckiem w każdym tygodniu ciąży? Wybierz tydzień!
jestem w ciąży.
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Ciążą tydzień po tygodniu- tydzień 16

16 tydzień ciążyDziecko: 
Umie już reagować na dźwięki, chociaż jeszcze nie słyszy. Odczuwa je poprzez wibracje. Jego kondycja z tygodnia na tydzień jest lepsza, maluch umie już
podnosić główkę i wyprostowywać szyjkę. Również jego ruchy sa coraz bardziej intensywniejsze. Niektóre mamy juz mogą poczuć figle maluszka w brzuszku, choć sa one bardzo delikatne. Malec waży ok. 80 g i ma ok. 12 cm długości.

Mama:
Teraz czas na spokój i wewnętrzne wyciszenie. Mimo ze  do porodu jeszcze daleko mogą dręczyć cię wątpliwości, zwłaszcza gdy jest to twoje pierwsze dziecko. Może powinnaś pomyśleć o szkole rodzenia? Na pewno takie kury wpłyną dobrze na twoją kondycje psychiczną i fizyczną. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, uspokoisz obawy i przygotujesz do wielkiego finału.

Strona 1 z 2

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 
Przygotowanie do ciąży
Ciąża dzień po dniu
Problemy w ciąży
Poród
Połóg
Wracamy do formy

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet