Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Ostatnio na forum
zobacz pozostałe posty
R e k l a m a

Zdrowe podejście do prania-Wielki konkurs JELP dla alergików i nie tylko&

Alergia jest niezwykle uporczywą dolegliwością. Uczuleniowe problemy takie jak: zatkany nos, wysypka, swędzenie, czerwone i załzawione oczy dotyczą prawie co trzeciego mieszkańca naszej planety. Duże znaczenie w profilaktyce alergii ma stosowanie hipoalergicznych produktów do prania i płukania odzieży, które zawierają wyłącznie przetestowane składniki. Wzorowe panie domu oraz troskliwe mamy wiedzą, że regularne stosowanie proszków do prania oraz płynów do płukania JELP zapewni ochronę przed podrażnieniami wrażliwej skóry maluchów oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia objawów uczuleń u małych i dużych alergików.

Dla wszystkich, którzy mają „zdrowe podejście do prania” i przez cały rok używają produktów JELP - minimalizując jednocześnie ryzyko wystąpienia objawów alergicznych u członków rodziny - firma Dramers S.A., dystrybutor tej marki, przygotowała akcję promocyjną Wycinaj kody, wygrywaj nagrody!

Konkurs, w którym każdy może wziąć udział, będzie trwał od 1 czerwca do 30 listopada 2008 r. Akcja promocyjna realizowana jest dwuetapowo:
I etap – dla osób, które szybko zbiorą i na wskazany na kuponie zgłoszeniowym adres prześlą kody kreskowe z produktów JELP o wartości 4 punktów , mamy nagrody gwarantowane . Będą one wręczane w zależności od kolejności nadsyłania zgłoszeń, począwszy od dwufunkcyjnych krzesełek dla dzieci Baby VOX (100 szt.), edukacyjnych zabawek dla dzieci marki Chicco (200 szt.), aż po książeczki dla maluchów od Wydawnictwa Olesiejuk (100 szt.) oraz żele do mycia niemowląt i dzieci marki Bübchen (1200 szt.).
Każdy uczestnik może otrzymać jedną nagrodę danego typu.

II etap – na wytrwałych, którzy przez cały okres trwania Konkursu nadeślą prawidłowo wypełnione zgłoszenia z największą liczbą punktów, czekają bardzo atrakcyjne nagrody:
Za zajęcie pierwszego miejsca – komplet mebli dziecięcych HAWAII Baby VOX.
Za zajęcie drugiego miejsca –  czteroosobowa, rodzinna wycieczka do Rzymu.
Za zajęcie trzeciego miejsca – najnowsza pralka Siemens dla alergików (model WM16S740OE).
Każdy z uczestników konkursu może zwyciężyć jednocześnie w obydwu kategoriach. Szczegóły dostępne są na promocyjnych opakowaniach JELP, na ulotce dostępnej w sklepach dystrybuujących produkty JELP oraz na www.JELP.pl.

Więcej informacji >> www.jelp.pl .


 Szukaj po słowach kluczowych: konkurs  pranie  alergia  alergik  
Autor/dodał :
redakcja
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet