Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Pytanie:

Witam serdecznie, moja córcia 10 kwietnia skończyła miesiąc do tej pory karmiłam ją piersią niestety muszę zacząć leczenie i karmienie jej jest wykluczone:) Czy dziecko karmione mlekiem modyfikowanym musi byc dodatkowo dopajane? Jeśli tak to w jakich ilościach? Czy odstawienie od piersi zmniejszy w jakikolwiek sposób jej odpornosc dodam że córka jest zdrowa i ładnie przybierała na wadze(ok.1.3kg.)Córka strasznie "stęka" pręży się i zgina kolanka w kierunku brzuszka ale nie płacze, pediatra powiedziała nam że to normalne i minie samo ale mimo to ja się martwię, co mogłabym zrobić by jej pomóc?Pzdrawiam Odpowiedź:

Witam
dziecko karmione mlekiem modyfikowanym należy dopajać przegotowaną wodą bez dodatku cukru.
Prężenie i zginanie nóżek jest jak najbardziej normalną rzeczą. Córeczka musi w jakiś sposób zmieniać swoje ułożenie. Chciałaby Pani, żeby leżała i się nie ruszała?
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet