Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Ile się krwawi po cięciu cesarskim?

Pytanie:

Urodziłam synka 15 stycznia i od 4lutego już nie krwawię tylko lecą takie skąpe brudy jak po miesiącce.Teraz jestem chora gorączkuję i karmię małego piersją,do jakiej temp.mogę go karmić?Dlatego zadałam pytanie o krwawieniu bo położna mnie zapytała czy krwawienie się zatrzymało?Ja się martwię czy coś jest nie tak,bo szukają przyczyny dlaczego ja tak gorączkuję,bo nie mam kataru,kaszlu nic tylko gorączkuję(do 39i6kresek).Lekarz powiedział mi że to jest wirusowa grypa taki mają ludzie teraz gorączki!Proszę o odpowiedz.Z góry bardzo dziękuję. Odpowiedź:

Zatrzymanie odchodów (czyli krwawienia po porodzie),zainfekowana rana pooperacyjna, może powodować wysoką temperaturę. Jednocześnie obserwuje się bóle dołem brzucha. Zdarza się, że wysoka gorączka dotyczy zastoju pokarmu. Może także być związana z grypą. Jeśli lekarze, którzy Panią zbadali, widzieli ranę pooperacyjną, sprawdzili odchody, wykluczyli zapalenie piersi sami poszukują przyczyny, to trudno radzić cokolwiek inernetowo.
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet