Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

krwawienie po cięciu

Pytanie:

Witam, 11 listopada 2008 urodziłam synka poprzez cięcie cesarskie. Od tego momentu krwawie. Byłam u ginekologa 31 grudnia, który przepisał mi tabletki na krzepnięcie krwi. Co prawda biorąc te tabletki krwawienie było mniejsze, ale nie ustąpiło. Były przerwy w krwawieniu raz jeden dzień innym razem dwa dni (w sumie 3 dni nie krwawiłam). Minęły dwa miesiące ja nadal krwawie. Chciałam zarejestrować się do swojego ginekologa po raz kolejny, jednakże w najbliższym czasie nie ma wolnych miejsc, a on bez rejestracji nie zgodził się na przyjęcie i zbadanie mnie. Co mam robić w tej sytuacji? Iść do innego ginekologa? A co najważniejsze jakie mogą być przyczyny tak długiego krwawienia? Syn urodził się zdrowy wszystko było ok. Była to moja 2 ciąża i 2 poród (1 też był poprzez cięcie cesarskie ze względu na pośladkowe położenie dziecka). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Magda Odpowiedź:

Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet